Výsledky 2010/2011

Výsledky sezóny 2010/2011 – 3. třída

27.3.2011 HUSKY CUP – Praha, stadion Kobra – ročníky 2003

27.3.2001 jsme se zúčastnili turnaje ročníků 2003 v Praze. Hrálo se systémem 4 na 4 na 3 x 10 minut hrubého času – minihokej. Sestava: Veřtát – Šedivý, Ent, Eremiáš, Zenkl – Adamec, Staněk, Křepelka, Nevšímal. Na turnaji jsme vybojovali zlaté medajle.

Výsledky:

Tábor – Kolín 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Branky: Zenkl 2, Eremiáš, Šedivý

Po rozpačité první třetině, která nedopadla v náš prospěch, začali hráči bojovat a v dalších třetinách soupeře nepustili do střelecké šance a strhli vítězství na svoji stranu.

Tábor – Slavia Praha 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)

Branky: Zenkl, Ent, Šedivý 2, Nevšímal, Křepelka

Dobré, ze začátku vyrovnané, utkání ve třetí třetině rozhodli hráči ve svůj prospěch bojovností a chutí po vítězství.

Tábor – Vlašim 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)

Branky: Zenkl 4, Eremiáš 3, Šedivý 2, Nevšímal 2

Jednoduché utkání proti slabšínu soupeři. Kluci si vyzkoušeli a předvedli několik pohledných hokejových akcí.

Tábor – Kobra Praha 3:3 (0:1, 3:1, 0:1)

Branky: Eremiáš, Šedivý, Křepelka

Rozhodující utkání o zlato se pro nás nezačalo dobře. V první třetině jsme měli několik slibných střeleckých příležitostí, které jsme nevyužili. Potrestal nás rozhodčí za faul, čehož soupeř využil ve svůj prospěch. Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním strhnout vitěztví na svoji stranu. Opět nás zchladil rozhodčí dalším trestem, který soupeř opět využil. Stav 0:2 jsme začali stahovat ve 4. minutě druhé třetiny.Do konce druhé třetiny jsme otočili výsledek na 3:2. V třetí třetině jsme bojovali, bránili, ale v 8. minutě nás rozhodčí opět potrestal za podražení. Soupeř vyrovnal. Do konce zbývalo jeden a půl minuty. Soupeř nedal ze hry ani jeden gol. Hráči výsledek ubránili a remíza nám přinesla první místo v turnaji. Zlatou medaily si chlapci zasloužili za celý odmakaný turnaj, ale i za celou sezonu.

Děkuji VŠEM hráčům a rodičům za uplynulou sezonu. (PZ)

————————————————————————————————–

19.3. – 20.3. 2011 Turnaj – Kolín – ročníky 2002 -2003

Ve dnech 19 – 20.3. jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje v minihokeji v Kolíně ročníků 2002 – 2003. Hrálo se systémem 4 na 4, každý s každým na 3×12 minut hrubého času. Celkem se zúčastnilo 9 týmů. Zpestřením byly 2 zápasy v halové kopané. Sestava HC Tábor: Veřtát – Zenkl, Truhlář, Ent, Staněk – Eremiáš, Růžička, Šedivý, Šimák – Adamec, Sabiniok, Nevšímal, Křepelka.

Výsledky:

Tábor – Šumperk ( celkově 5. místo ) 1 : 5 (1:1, 0:2, 0:2)

Branka : Staněk

První zápas turnaje. Kluci hráli zakřiknutě a bez bojovnosti. Určitě jsme měli na lepší výsledek.

Tábor – K. Vary ( celkově 9. místo ) 8:4 (2:0, 2:2, 4:1)

Branky: Staněk, Truhlář, Růžička 4, Eremiáš, Šedivý

Celkem jednoznačné utkání z naší strany.

Tábor – Kolín ( celkově 3. místo ) 5:4 (1:1, 1:2, 3:0)

Branky: Staněk, Truhlář, Eremiáš 2, Adamec

Dramatické utkání. Otáčeli jsme ze stavu 2:3 a v koncovce jsme vítěztví uhájili. Oporou byl brankář.

Tábor – Mladá Boleslav (celkově 8. místo ) 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

Branky: Staněk, Zenkl 2, Truhlář, Eremiáš, Šedivý, Křepelka

Po rozpačitém začátku jsme soupeře jasně přehráli. Bylo vidět několik pohledných hokejových akcí.

Tábor – Letňany ( celkově 1. místo) 0: 6

Pátý zápas soboty. Na klukách byla znát únava, hráli bez zápalu a bojovnosti.

Tábor – Uničov ( celkově 2. místo ) 0:9

Po první bezbrankové třetině vypadalo utkání nadějně. Pak se projevila soupeřova herní i bruslařská převaha a zápas jsme jednoznačně prohráli. Nutno říci, že kromě soupeře byl proti nám i rozhodčí, který daroval soupeři několik nájezdů za sporné „fauly“.

Tábor – Č. Lípa ( celkově 7. místo ) 5:2 (0:0, 0:3, 2:2)

Branky: Staněk, Zenkl 3, Eremiáš

Vydřené povinné vítěztví. Soupeř, který se zprvu jevil jako o hodně slabší , nás vydatně potrápil.

Tábor – Jihlava ( celkově 4. místo ) 0:2

Poslední zápas byl o celkové umístění.Dostali jsme dva zbytečné góly a neproměnili jsme řadu šancí. Na již nekvalitním ledě jsme soupeře, který byl k poražení, v závěrečném náporu nedokázali přetlačit.

Kluci na konec obsadili 6. místo, když na 4-6 místě měly týmy shodně po 12 bodech a o konečném pořadí rozhodlovaly vzájemné zápasy. Turnaj byl organizačně povedený a kluci si turnaj užili. Poděkování všem hráčům za odehraný turnaj. Hráči ukázali, že dokážou hrát hokej. Poděkování patří i brankáři za jeho výkony, které pomohli k dosaženému výsledku. (PZ)

12.3.2011

„A“ Veselí – Tábor 1:8   (0:1, 0:5, 1:2)

Branky: Růžička 3, Melichar 2, Foral 2, Truhlář

Sestava:

„B“ Veselí – Tábor 2:8  (1:3,1:4,0:1)

Branky: Samec 2, Adamec, Staněk, Křepelka, Nevšímal, Šedivý, Kundrát

Sestava:

6.3.2011

„A“ Tábor – Č. Krumlov 3:9  (1:2, 2:4, 0:3)

Branky: Samec 2, Melichar

Sestava:

„B“ Tábor – Č. Krumlov 11:8  (5:3, 4:0, 2:5)

Tábor – Žďár nad Sázavou 15:1

Branky: Truhlář 3, Kundrát 3, Staněk 2, Ent 2, Růžička, Zenkl, Samec, Eremiáš, Nevšímal

Celkově kluci obsadili 2. místo.

26.2.2011

„A“ Milevsko – HC Tábor 14:2   (5:1, 5:0, 4:1)

Branky: Melichar, Kundrát

Sestava: Samec – Melichar, Kundrát, Eremiáš – Zenkl, Hájek, Truhlář

Kluci si za utkání zaslouží pochvalu, snažili se být soupeřem zdatnějším hráčům Milevska, od poloviny utkání se jim to dařilo.  V brance nastoupil Fanda Samec. (JD)

„B“ Milevsko – HC Tábor 4:7  (2:4, 1:2, 1:1)

Branky: Staněk 3, Růžička 4

Sestava: Šedivý – Ent, Staněk, Šimák – Křepelka, Růžička

Dobré utkání v oslabené sestavě. V brance nastoupil Jakub Šedivý, který svým brankařským výkonem pomohl k vítězství. Začátek utkání hráčům nevyšel. Ve 2 minutě jsme prohrávali 0:2. Poté hráči začali plnit své úkoli a to přineslo očekávané ovoce. Tentokrát již nepocenili vedení a hráli až do podledního hvizdu. (PZ)

20.2.2010

„A“. HC Tábor – České Budějovice 5:6  (2:2, 1:0, 2:4)

Branky: Zenkl, Hájek, Eremiáš, Melichar, Kundrát

Sestava: Stibal – Zenkl, Hájek, Fořt – Kundrát, Melichar, Eremiáš

Utkání bylo bez nasazení, bojovnosti , bruslení a bohužel jsme obdrželi zbytečné branky na , které jsme nedokázali odpovědět a zápas prohráli. (JD)

„B“ HC Tábor – České Budějovice 6:7 ( 3:0, 3:2, 0:5)

Branky: Růžička 2, Staněk, Foral 2, Křepelka

Sestava: Veřtát – Samec, Růžička, Staněk – Foral, Šimák, Křepelka

První třetina ukázala hodně hokejového umu našich hráčů. Přehráli jsme soupeře ve všech směrech. Ve druhé třetině jsme polevili a na výsledku se to začalo projevovat. Ve třetí třetině hráči přestali hrát. Myšlenka na vedení 6:2 hráče uspala. Soupeř na začátku třetiny na nás nastoupil a během chvíle vyrovnal. Minutu před koncem jsme dostali rozdílový gol, na který jsme již nedokázali odpovědět. (PZ)

13.2.2011

Milevsko – Tábor 12 : 1 – přátelák na velké hřiště

Branka: Eremiáš

Sestava: Veřtát – Zenkl, Eremiáš, Kundrát, Foral, Šedivý – Hájek, Fořt, Samec, Melichar, Růžička – Nevšímal, Ent, Šimák, Staněk

Toto utkání se nedá hodnotit. Je to pro nás nový systém 5:5 a hráči si na hru na celé hřiště budou teprve muset zvykat. (JD)

12.2.2011

„A“ J. Hradec – Tábor 7 : 4 (2:1, 4:2, 1:1)

Branky: Eremiáš, Kundrát 2, Hájek

Sestava:  Veřát – Hájek, Fořt, Zenkl – Melichar, Eremiáš, Kundrát

Sehráli jsme dobré utkání. Bohužel se na nás lepila střelecká smůla a zápas jsme nestačili otočit. (JD)

„B“ J. Hradec – Tábor 0 : 6 (0:5, 0:0, 0:1)

Branky: Růžička 3, Staněk, Nevšímal, Foral

Sestava: Bartoň – Samec, Růžička, Ent – Staněk, Nevšímal, Šedivý – Šimák, Foral

Dobré utkání, které jsme rozhodli již v první třetině. Druhá a třetí třetina byla vyrovnaná, hráči svou hrou dotáhli utkání k vítěztví. (PZ)

6.2.2011

„A“ Tábor – Písek 4:2  (1:0,1:1,2:1)

Branky:Eremiáš, Zenkl, Fořt, Růžička

Sestava: Veřtát – Eremiáš, Melichar, Růžička – Fořt, Zenkl, Hájek

Vyrovnané utkání, které jsme rozhodli dvěma góly ve 40. minutě. Soupeř již nestačil vyrovanat. (PZ)

„B“ Tábor – Písek 4:16 (2:9, 1:2, 1:5)

Branky: Kundrát 3, Staněk

Sestava: Veřtát – Samec, Kundrát, Staněk – Ent, Adamec, Nevšímal

Utkání jednoznačně vyznělo pro soupeře, který zápas po zásluze vyhrál. Bohužel první třetina byla pro zápas rozhodující a my jsme už nestačili zachytit rozjeté hráče Písku. (JD)

——————————————————————————————-

30.1.2011

„A“ Strakonice -Tábor 12:2 (4:1, 3:1, 5:0)

Branky: Kundrát 2

Sestava: Stibal – Hájek, Zenkl, Melichar – Truhlář, Kuntrát, Šedivý

V tomto utkání se projevila hráčská vyspělost domácích. Nestačili jsme na soupeře, který nás po celé utkání přehrával a zaslouženě zvítězil. (JD)

B“ Strakonice – Tábor 6:8 (1:4, 4:1, 1:3)

Branky: Samec 2, Fořt 2, Staněk 2, Nevšímal 2

Sestava: Veřtát – Samec, Fořt, Šimák – Růžička, Adamec, Ent – Staněk, Nevšímal, Křepelka

Hráči se dostali rychle do vedení po několika povedených akcích. Ve druhé třetině přestali hrát a inkasovali až k vyrovnání. Ve třetí třetině začali opět hrát a zápas dohráli do vítězného konce. (PZ)

————————————————————————————

23.1.2011

„A“ Hluboká – Tábor 8:4 (2:2, 2:0, 4:2)

Branky : Eremiáš 3, Hájek

Sestava: Veřtát – Melichar, Eremiáš, Kundrát – Foral, Hájek, Šedivý

Začátek utkání byl z naší strany velmi povedený , ale pak nás soupeř přehrál a už jsme nestačili zápas otočit. V utkání bylo vidět i pár hezkých akcí a kluci se snažili soupeře potrápit, což se jim dařilo. (J.D.)

B“ Hluboká – Tábor 4:4 (0:2, 2:1, 2:1)

Branky: Staněk 2, Fořt, Samec

Sestava: Bartoň – Staněk, Zenkl, Fořt – Ent, Adamec, Samec

Dobré utkání pod širým nebem, vítězství nám uteklo v posledních minutách. (PZ)

16.1.2011

„A“ Sušice – Tábor 9:3  (4:0, 4:1, 1:2)

Branky: Melichar, Hájek, Truhlář

Sestava: Veřtát – Melichar, Hájek, Foral -Kundrát, Eremiáš, Truhlář

Hráči neodehráli v Sušici špatné utkání. Výsledek neodpovídá průběhu  hry. Udělali jsme bohužel zbytečné individuální chyby, které se projevily na konečném stavu. (J.D)

„B“ Sušice – Tábor 6:6  (1:1, 1:3, 4:2)

Branky : Samec 3, Růžička 2, Šedivý

Sestava: Stibal – Růžička, Samec, Šedivý – Samec, Nevšímal

Vyrovnané utkání v oslabení sestavě. (PZ)

————————————————————————————————-

9.1.2011

„A“ Tábor – Lužnice B (Soběslav) 4:18  (0:4,2:8,2:6)

Branky: Hájek 2, Camrda, Eremiáš

Sestava: Veřtát – Camrda, Hájek, Truhlář – Kundrát, Eremiáš, Melichar

Utkání vyznělo jednoznačně ve prospěch soupeře, který měl pět hráčů hrající 3 i 4 třídu zárověň a to odpovídalo i jejich kvalitě a průběhu utkání. (JD)

„B“ Tábor – Lužnice B (Soběslav) 7:3    (2:0, 2:2,3:1)

Branky: Růžička 3, Nevšímal 2, Křepelka, Staněk

Sestava: Stibal – Křepelka, Růžička, Nevšímal – Samec, Staněk, Šimák

V první třetině dobrá hra, ve druhé třetině podcenění soupeře, ve třetí ukázali chlapci svojí sílu a soupeře přehláli. (PZ)

HC Tábor konečené 1. místo

Nastoupili jsme proti hráčům 2003-2004. Hrál se minihokej 4 na 4 na 3×15 minut hrubého času. Kluci odehráli 4 zápasy s velmi krátkými přestávkami na odpočinek. Bylo vidět, že po celý turnaj neměli soupeře a po zásluze celý turnaj vyhráli a předvedli spoustu kombinačních i indivuduálních akcí.

HC Tábor konečné 4. místo

Mužstvo nastoupilo proti ročníku 2001 – 2003 a to na klasický hrací systém 5 na 5 na velké hřiště. Nikdy před tím jsme toto nehráli a bylo vidět, že jsou kluci schopni se tomuto hokeji přizpůsobit. (JD)

19.12.2010

„A“ Vimperk – HC Tábor 7:1  (0:3,1:2,0:2 ) palecnahoru

Branka: Truhlář

Sestava: Vácha – Eremiáš, Truhlář, Camrda, Kundrát, Hájek, Melichar, Foral, Fořt

Obě mužstva nastoupila proti hráčům Vimperku , kteří nastoupili za třetí a hned poté za čtvrtou třídu . Kluci se snažili a oproti prvnímu zapasu na hřišti soupeře toto bylo úplně jiné utkání, za které se nemusí kluci vůbec stydět. (JD)

„B“ Vimperk – HC Tábor 14:3 (1:4,2:3, 0:7 )

Branky: Šedivý, Adamec, Šimák

Sestava: Veřtát – Šimák, Adamec, Šedivý, Křepelka, Ent, Staněk, Samec, Růžička

Kluci bojovali celý zápas,ale na fyzicky zdatnější a starší hráče jsme bohužel nestačili. Pochvalu zaslouží celý tým v čele z výborně chytajícím brankářem Veřtátem. (RS)

12.12.2010

„A“ HC Tábor – Lužnice 11:14    (5:2, 3:6, 3:6) hokej

Branky: Zenkl 5, Camrda 2, Kundrát 2, Melichar, Fořt

Sestava: Veřtát – Eremiáš, Zenkl, Truhlář – Camrda, Kundrát, Hájek – Melichar, Foral, Fořt

Od začátku sezóny zatím nejlepší zápas, který byl z naší strany odehrán. Všem hráčům patří velká pochvala za předvedený výkon. (JD)

“ B “ HC Tábor – Lužnice 13:2  (3:0, 5:0, 5:2) pleskac2

Branky: Staněk 3, Samec 3, Sabiniok 2, Nevšímal, Růžička, Adamec, Ent

Sestava: Bartoň – Staněk, Nevšímal, Růžička – Adamec, Samec, Křepelka – Sabiniok, Šimák, Ent

Naši hráči soupeře přebruslili a přehráli. Při hře bylo vidět hodně hokejových akcí. Dobré utkání. (PZ)

4.12.2010

„A“ Č. Krumlov – Tábor 14:6  (5:1, 4:2, 5:3)

Branky:  Melichar 2, Eremiáš, Šedivý, Camrda, Kundrát

Sestava: Veřtát – Zenkl, Eremiáš, Šedivý – Hájek, Foral, Camrda – Kundrát, Melichar, Truhlář

Utkání rozhodl na straně soupeře jeden hráč, snažili jsme se utkání  zdramatizovat, ale nedařilo se . Hráči bojovali statečně nejen se soupeřem, ale taky s mrazem, který byl velmi nepříjemný. (JD)

„B“ Č. Krumlov – Tábor 6:4 (1:2, 5:2. 0:0)

Branky: Samec 2, Adamec, Šimák

Sestava: Stibal – Růžička, Samec, Adamec – Staněk, Křepelka, Šimák – Ent, Fořt

V mrazivém počasí podali všichni hráči výborný výkon. Po vyhrané první třetině, jsme sice trochu přestali hrát. Rozhodčí chybně posoudil pár zákroků a soupeř využil samostatné nájezdy. Třetí třetina byla vyrovnaná. Dík všem zúčastněným za předvedený výkon. ( PZ)

—————————————————————————————

28.11.2010

„A“ Tábor – Milevsko 2:13  (0:6, 2:3, 0:4)

Branky: Hájek, Camrda

Sestava: Veřtát – Foral, Hájek, Šedivý – Zenkl, Eremiáš, Melichar – Camrda, Kundrát, Truhlář

Mužstvo nastoupilo proti silnějšímu složení soupeře ( ročníky 2001-2002 ). Kluci se snažili se soupeřem hrát vyrovnané utkání, ale bohužel jsme udělali několik zbytečných chyb a to se v zápaseprojevilo. Kluci si zaslouží za předvedený výkon pochavalu. (JD)

„B“ Tábor – Milevsko 12:7  (5:2, 4:1, 3:4)zubic

Branky: Samec 4, Růžička 3, Fořt 2, Staněk 2, Adamec

Sestava:

Pěkné utkání, hodně hokejových akcí a branek. Všichni hráči zaslouží pochvalu. (PZ)

21.11.2010

„A“ ČB – Tábor 5:4  (1:0, 2:3, 2:1)

Branky: Camrda, Kundrát 2, Samec

Sestava: Stibal – Samec, Truhlář, Melichar – Šedivý, Eremiáš, Růžička – Camrda, Foral, Kundrát

Trenér : Drda Jaroslav

Utkání pro nás nezačalo šťastně , dostali jsme několik zbytečných branek a zápas jsme už bohužel nestačili dotáhnout do vítězného konce. (JD)

„B“ ČB – Tábor 2:4  (1:2, 0:2, 1:0)

Branky : Hájek, Fořt, Zenkl, Nevšímal

Sestava: Veřtát – Zenkl, Hájek, Staněk – Ent, Nevšímal, Fořt – Křepelka, Šimák, Adamec

Trenér: Zenkl Pavel

Vyrovnané utkání proti hráčům 2002. Převážila bojovnost a šikovnost našich hráčů. Hráči předvedli několik hokejových akcí zakončených brankou. (PZ)

14.11.2010

„A“ HC Tábor – JH 16:4  (4:1, 5:1, 7:2) hokej

Branky: Zenkl 2, Truhlář, Melichar, Šedivý, Růžička 2, Camrda, Foral 4, Kundrát 4

Sestava: Veřtát – Zenkl, Truhlář, Melichar – Šedivý, Eremiáš, Růžička – Camrda, Foral, Kundrát

Jednoznačné utkání hráčů HC Tábor , převaha byla vidět od první minuty utkání až do konce. (JD)

B“ HC Tábor – J.Hradec 24:0 (11:0, 7:0, 6:0) pleskac2

Branky: Samec 3, Adamec 4, Staněk 5, Ent 3, Nevšímal 5, Fořt 2, Křepelka, Šimák

Sestava: Bartoň – Samec, Adamec, Staněk – Ent, Nevšímal, Fořt – Křepelka, Šimák

Jednoznačné utkání proti slabšímu soupeři. Střelecky se prosadili všichni hráči sestavy. Bylo vidět několik povedených hokejových akcí. Chlapci si vyzkoušeli přihrávky a zakončení. Pochvala všem. (PZ)

———————————————————————————————

7.11.2010

A“ Písek – Tábor 6:4  (3:2;2:1;1:1)

Branky: Zenkl, Hájek, Truhlář, Camrda

Sestava: Vácha – Zenkl, Hájek, Truhlář – Camrda, Samec, Adamec

Výborné utkání, bojovnost všech hráčů, jen trocha štěstí chybělo. (PZ)

„B“ Písek – Tábor 1:10 (1:4, 0:0, 0:6)

Branky : Eremiáš 2, Foral 2, Staněk 2, Kundrát, Růžička, kolotoč Šedivý, Křepelka

Sestava: Veřtát – Kundrát, Nevšímal, Růžička – Šedivý, Eremiáš, Foral – Ent, Staněk, Melichar – Křepelka

Jednoznačné vítězství kluků, bylo vidět i několik pěkných hokejových akcí. Hráči si zaslouží za tento zápasu pochvalu. (JD)

31.10.2010

„A“ Tábor – Strakonice 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)

Branky: Hájek, Melichar 2

Sestava: Camrda, Hájek, Truhlář – Foral, Růžička, Melichar

Vyrovnané utkání, jen ta naše koncovka. (PZ)

„B“ Tábor – Strakonice 6:6 (3:0, 3:3, 0:3)

Branky: Samec 2, Eremiáš, Šimák, Křepelka, Staněk

Sestava: Veřtát – Eremiáš, Zenkl, Kundrát – Staněk, Samec, Ent – Šimák, Křepelka, Nevšímal

Po druhé třetině byl stav 6:3 pro nás , ale třetí třetina z naší strany byla nešťastná a soupeř srovnal konečný výsledek na 6:6. (JD)

———————————————————————————————-

24.10.2010

„A“ Tábor – Hluboká 1:7 (0:3,0:3,1:1)

Branka : Camrda

Sestava: Vácha – Eremiáš, Zenkl, Šedivý – Camrda, Hájek, Truhlář – Růžička, Foral, Melichar

Bohužel jsme dvě třetiny hráli bez nasazení, bojovnosti, chuti do hry a chyby, které jsme udělali soupeř potrestal a zaslouženě zvítězil. Ve třetí třetině jsme byli již vyrovnaným soupeřem, ale brankový rozdíl byl značný na to, aby jsme zápas zdramatizovali. (JD)

„B“ Tábor – Hluboká 1-1 (0:1,1:0,0:0)

Branka: Ent

Sestava:  Stibler – Ent, Adamec, Staněk – Fořt, Šimák, Sabiniok – Nevšímal, Samec

Od prvního vhazování všichni hráči bojovali, což se odrazilo na celkovém výkonu. Překážkou k výtězství byl brankář soupeře. Všichni hráči si za toto utkání zaslouží pochvalu. (PZ)

17.10.2010

„B“ Tábor – Sušice 5:1 (1:0,2:0,2:1)

Branky: Hájek 2, Camrda, Eremiáš, Šedivý

Sestava:  Zenkl, Eremiáš, Šedivý – Hájek, Truhlář, Camrda – Nevšímal, Foral, Kundrát

Mužstvo od první minuty přehrávalo soupeře ve všech směrech. Malinko nás opustilo střelecké štěstí a konečný výsledek mohl být podstatně brankově vyšší. Hráči šli od začátku za vítězstvím a nedali soupeři žádnou šanci, aby utkání zvrátil ve svůj prospěch. (JD)

„A“ Tábor – Sušice 1:14 (0:7,0:4,1:3)

Branka: Růžička

Sestava: Melichar, Adamec, Staněk – Růžička, Ent, Šimák – Fořt

Proti vyrovnanému soupeři hráči podcenili první dvě třetiny. Soupeř lépe bruslil, byl u puku dříve a dával branky. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší. Hráči hráli dle instrukcí, zlepšili bruslení, z čehož pramenila branka. ( PZ)

9.10. 2010

A“ Soběslav – Tábor 12:2  (1:0, 9:1, 2:1)

Branky Tábora – Kuba Šedivý, Adam Eremiáš

Mužstvo odehrálo první a třetí třetinu velmi vyrovnaně. Bohužel druhá třetina vyzněla drtivě pro soupeře 9:1. Soupeř měl ve své sestavě hráče, kteří pravidelně hrají soutěž 4. tříd a to se projevilo na ledě zejména ve druhé třetině. Kluci neodvedli špatný výkon, byla vidět snaha, chuť do hry, ale zatím si pořád zvykáme na hrací systém tři na tři. J.D.

sestava:  Veřtát – Zenkl, Šedivý, Eremiáš – Camrda, Foral , Nevšímal – Truhlář, Kundrát, Hájek

„B“ Soběslav – Tábor 1:24  (9:0, 7:1, 8:0)

Branky Tábora: Staněk 6, Samec 6 Růžička 3, Fořt 2, Křepelka 2, Valeš 2, Melichar, Adamec, Šimák

Proti lehkému soupeři se prosadili všichni hráči. Soupeře přebruslili, projevil se důraz před brankou, bylo vidět i několik hokejoých akcí. Jediný gol jsme dostali ze samostatného nájezdu.

Sestava:   Stibler – Melichar, Adamec, Staněk- Samec, Ent, Valeš (Šimák) – Křepelka, Fořt, Růžička

„B“ Tábor : Benešov – 5: 4

3.-5.9.2010 Se kluci zúčastnili turnaje v Pelhřimově. S převážně staršími soupeři v zápasech bojovali, sehráli více či méně vyrovnané zápasy. Nakonec obsadili 12. místo.