Výsledky 2012/2013 – minihokej

Výsledky sezony 2012/2013 – 4. třída

——————————————————————–

29. – 30.12.2012Turnaj ČEVAK CUP – minohokej – Tábor

V dnech 29.-30.12.2012 HC Tábor přípravka A ve spolupráci se generálním sponzorem fy Čevak uspořádali vánoční turnaj v minihokeji. Turnaj byl vypsán pro ročníky 2003 a ml. Hrál se minihokej 2 x 20 min. hrubého času, systémem každý s každým. Letmé střídání. Po každém utkání byla úprava ledu. Za faul následoval trestný nájezd. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů. Byly zařazeny dovednostní soutěže. Sestava: Machálek, Rubák – Eremiáš, Šedivý, Nevšímal – Adamec, Křepelka, Staněk – Kundrát, Ent, Šťastný – Sviták, Půlpytel. Na turnaji kluci vybojovali 3. místo.

Výsledky: 29.12.2012

HC Tábor – HC Velké Popovice 19:8 (9:5, 10:3)

Branky: Eremiáš 6, Šedivý 2, Křepelka 1, Staněk 1, Kundrát 3, Šťastný 4, Půlpytel 1, Sviták 1

Úvodní zápasy na turnajích nám obyčejně nevycházejí. Na Čevak cupu jsme se ale nedali zaskočit a po dobrém výkonu jsme soupeře přehráli. Bylo dobře, že se prosadili všechny trojky.

HC Tábor – HC Kobra Praha 11:8 (7:3, 4:5)

Branky: Eremiáš 3, Šedivý 2, Nevšímal 3, Adamec 1, Kundrát 1, Šťastný 1

Proti dobře hrající Kobře nám vyšla první polovina. Ve druhé půlce jsme polevili, ale vítěztví jsme udrželi.

HC Tábor – HC Kolín 3:15 (2:7, 1:8)

Branky: Adamec 1, Šťastný 1, Kundrát 1

Ve třetím utkání nás čekal výborně hrající Kolín – pozdější vítěz turnaje. Soupeř nás přehrál se všech směrech a na úspěch v zápase nás nenechal ani pomyslet. Zápas nevyšel kromě nás ani rozhodčímu.

HC Tábor – HC Domažlice 6:2 (4:1, 2:1)

Branky: Eremiáš 2, Nevšímal 1, Šedivý 1, Staněk 2

Pokud jsem chtěli medajli, museli jsme ve zbývajících zápasech dne uspět. Domažlice měli v zádech famózně chytajícího brankaře (pozdejší nejlepší brankář turnaje). Jen díky němu zápas neskončil vyšším brankovým rozdílem. Kluci útočili, tlačili, ale podařilo se vstřelit jen 6 branek.

HC Tábor – HC Uherské Hradiště 13:9 (7:2, 6:7)

Branky: Eremiáš 6, Nevšímal 2, Šedivý 2, Křepeka 1, Kundrát 2

Zápas jsme začali dobře a po první polovině se zdálo, že je rozhodnuto. V druhé polovině po naší nedůrazné hře začal soupeř stahovat. Za stavu 7:7 jsme byli nuceni stáhnout sestavu na dvě trojice a důležitý zápas jsme v dramatické koncovce vyhráli.

Výsledky: 30.12.2012

HC Tábor – Dívčí Hokej 8:12 (2:7, 6:5)

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal 2, Kundrát 1, Staněk 1

S dobře hrajícím týmem Dívčího hokeje jsme se utkali o stříbrnou medajli. Zápas pro nás nezačal dobře. Hned v první minutě neproměnil Adam trestný nájezd. Špatně jsme bránili, navíc brankář neměl svůj den a brzy jsme prohrávali 0:5. Do konce třetiny jsme korigovali na 2:7. Ve druhé polovině jsme stáhli sestavu postupně na dvě trojice. První trojka zabrala a za stavu 8:10 se zdálo, že unaveného soupeře zlomíme. Bohužel jsme obdrželi další branky a zápas prohráli.

HC Tábor – HC Letňany 10:7 (5:4, 5:3)

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal 4, Šedivý 1, Staněk 1

Poslední zápas s týmem Letňan byl přímým soubojem o bronzové medajle. Zápas byl vyhecovaný na všechny strany. Hned od začátku jsme začali na tři trojky. Hráli jsem dobře v obraně a hlavně jsme bojovali. Bylo vidět, že kluci placku opravdu chtějí. Po první půlce jsme vedli 5:4. V druhé polovině jsme sestavu stáhli na dvě trojice a zápas v dramatické koncovce dotáhli do vítězného konce. Bronzové medajle byly naše. Škoda, že někteří rodiče a trenéři soupeře nedokázali unést porážku. Byl to zápas první trojky, která dala 9 branek. Výborný zápas odehrál Honza Nevšímal, kterého doplňovali Kuba a Adam. V bráně tým podržel Mates Machálek. Honza Nevšímal skončil druhý v rychlostní soutěži na jedno kolo. Kuba Šedivý byl vyhlášen nejlepším hráčem HC Tábor v turnaji a Adam Eremiáš nejlepším střelcem turnaje.

Střelba na přesnost – trenéři: Roman Staněk HC Tábor

Turnaj byl perfektně zorganizovaný a musel se líbit. Většina utkání měla vysokou sportovní úrověň. Velký prostor byl věnován dovednostním soutěžím. Každý tým odehrál v turnaji 280 minut hokeje. Bylo vyhlášeno 14 individuálních ocenění a byli oceněni nejlepší fanoušci (HC Uherské Hradiště). Poděkování za organizaci patří oběma ředitelkám turnaje: Simoně Nevšímalové a Veronice Šedivé. Stejný dík patří Pavlovi Zenklovi, který odvedl velký kus organizační práce. Dále je nutno poděkovat všem rodičů, trenérům a hlavně klukům, pro který byl turnaj zorganizován jako rozloučení s minihokejem. (ME)

———————————————————————–

26.12.2012 Turnaj – velký hokej – ročníky 2003 a ml. – Hvězda Praha

Dne 26.12.2012 jsme se zúčastnili turnaje v hokeji na celé hřiště, pořádaného HC Hvězda Praha. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým na 2 x 15 min. čistého času. Střídalo se ve hře a za faul byl trestný nájezd. Vždy po dvou utkáních byla úprava ledu. Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Křepelka, Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Adamec, Foral, Kundrát, Ent, Sviták – Bára Korešová, Štěpán Koreš. Hráli jsme na dvě obrany, tři dvojice křídel a v centru se střídali Adam E. a Mates E. Brankáři se střídali po jednom utkání. Kluci v turnaji obsadili 3. místo.

Výsledky:

HC Tábor – HC Hradec Králové 2:3  (brankář: Machálek)

Branky: Eremiáš, Nevšímal

Turnaj pro nás nezačal dobře. Špatně jsme bruslili, nedohrávali hráče, nedrželi si posty a nebojovali. Jako bychom čekali, že se soupeř porazí sám. Nevyužili jsme tři trestné nájezdy ( 1x Bára a 2x Adam). Soupeř byl určitě k poražení. O alespoň remízu jsme přišli v posledních minutách po vlastní chybě v obraně. K vyrovnání nepomohla ani power play.

HC Tábor – HC Hvězda Praha 2:4   (brankář: Rubák)

Branky: Ent, Eremiáš

Druhý zápas jsme hráli po krátké pauze na úpravu ledu. Bohužel se odehrával ve stejném duchu jako ten předchozí. Bez bojovnosti a bruslení to nejde. Dlouho jsem drželi vyrovnaný stav. Pak nám soupeř odskočil na 4:1 (jeden laciný gól). Stav korigoval Adam po samostatné akci asi 4 minuty před koncem, ale na otočení výsledku bylo příliš pozdě.

HC Tábor – HC Orlová 9:3  (brankář: Machálek)

Branky: Eremiáš 5, Nevšímal 2, Kundrát, Korešová

Po obědě nastoupil na hřiště úplně jiný tým. Něco se muselo o polední pauze stát, protože kluci hráli jako vyměnění. Hráli agresivně, dobře bruslili, napadali, drželi si posty a tlačili se do zakončení. Obránci dobře vybruslovali hráče a útočníci se zodpovědně vraceli. Kluci měli z hokeje radost, což bylo vidět na střídačce i na ledě. Soupeři jsme nepovolili téměř nic a udrželi jsme šanci na bronzové medajle. Střeleckým představením se blýskl Adam.

HC Tábor – HC Slavia Praha 7:2   (brankář: Rubák)

Branky: Eremiáš 3, Ent 3, Šedivý 1

Na zisk medajle jsem potřebovali vyhrát a podle toho kluci k utkání přistoupili. Soupeři jsme povolili pouze tři zakončení a z toho 2x trestný nájezd. Slavii jsme jasně „přejeli“ a medajle byla naše.

Celkově byl turnaj povedený v příjemném prostředí ZS Hvězda. Všechny zápasy odpískali dva rozhodčí, kteří rozhodovali citlivě a pískali jen jasné fauly. Po prvních dvou nevyvedených zápasech se tým zvedl a ukázal, že hokej kluci hrát umí. Dobrý výkon předvedli Štěpán a Bára (hráči př.B), i když se oba potýkali s pravidlem o offsidu (hráli poprvé zápas na velké hřiště). Tým ukázal, že má perspektivu, ale musí se bojovat. (ME)

Nejlepším střelcem turnaje byl s deseti brankami vyhlášen Adam Eremiáš.

23.12.2012 mistrovsky – minihokej – Č. Budějovice

„A“ HC Tábor – HC Č. Budějovice 10:3 (2:1, 3:1, 5:1)

Branky: Šedivý 2, Eremiáš 3, Nevšímal 1, Adamec 1, Křepelka 1, Staněk 1

Sestava: Machálek – Eremiáš, Nevšímal, Šedivý – Staněk, Adamec, Křepelka

S Č.B. kluci odehráli výborný zápas se silným soupeřem.Byly vidět pěkné kombinační akce a kluci vydrželi ve velkém tempu celý zápas.  (RS)

„B“ HC Tábor – HC Č. Budějovice 10:12 (4:4 , 3:2, 3:6 )

Branky: Kundrát 3, Šťastný 7, Pokorný 1

Sestava: Rubák – Ent, Kundrát, Šťastný – Pokorný, Sviták, Půlpytel

Utkání jsme si prohráli bohužel po vlastních chybách, kdy nás nepodržel gólman, který obdržel několik zbytečných branek. Druhá trojka se vůbec neprosadila a byla u většiny obdržených branek (JD)

„A“ HC Tábor – HC Strakonice 4:8   (1:3, 0:3 , 3:2)

Branky: Šedivý 1, Nevšímal 1,Staněk 1,Křepelka 1

Druhý zápas se Strakonicemi. Výborně hrající mužstvo Strakonic nás nakonec přehrálo svou houževnatostí. Na našich klukách byla vidět únava z předchozího zápasu, který nás stál hodně sil. I přesto to byl pěkný zápas. Tyto dvě utkání nám dávají velké naděje do zápasů na celé hřiště. (RS)

„B“ HC Tábor – HC Strakonice 7:3    (1:1, 4:1, 2:1)

Branky: Kundrát 2, Sviták 1,Ent 4,

Utkání rozhodla první trojka ve složení Kundrát, Ent , Šťastný, která dala šest branek. Gólman Rubák předvedl lepší výkon než v předchozím utkání. (JD)

15.12.2012 mistrovsky – minihokej – Tábor

„A“ HC Tábor – HC Sušice 11:5    (2:2, 4:2, 5:1)

Branky: Šedivý 2, Eremiáš 3, Nevšímal 4, Koreš 2

Sestava: Machálek – Eremiáš, Nevšímal, Šedivý – Staněk, Adamec, Koreš

Do zápasu jsme opět nevstoupili dobře. Dvakrát jsme inkasovali po nedůrazu při bránění. Do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat. Od druhé třetiny jsme měli převahu a soupěř skóroval po ojedinělých akcích. Ve třetí třetině jsem zápas kontrolovali a jasně soupeře přehrávali. Dvěmi brankami přispěl hráč ročníku 2004 Štěpán Koreš. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Vimperk 7:8     (3:4, 3:2, 1:2)

Branky: Kundrát 3, Šťastný 3, Půlpytel 1

Komentář

„A“ HC Tábor – HC Lužnice (Veselí) 7:7      (2:4, 1:2, 4:1)

Branky: Šedivý 1, Eremiáš 1, Nevšímal 3, Koreš 1, Staněk 1

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsem opět rychle održeli dvě branky. Poprvé se nám podařilo skórovat až v lO minutě a první třetinu jsme prohráli 2:4. Ani ve druhé třetině jsme nebyli úspěšnější. Hlavní překážkou byl pro nás kvalitní brankář soupeře a hlavně naše neproměňování šancí (střely do brankáře, nad branku apod…). Ve třetí třetině jsme zapnuli na plné obrátky a postupně stahovali náskok soupeře. Vyrovnat se nám podařilo až v posledních sekundách při power play, kdy branku dal Honza Nevšímal. Kluci si uvědomili, že hrát se musí až do závěrečné sirény. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Lužnice (Soběslav) 9:7     (3:3, 3:2, 3:2)

Branky: Kundrát 3, Sviták 1,Ent 2, Šťastný 3

Komentář

—————————————————————————

2.12.2012 mistrovsky – minihokej – J.Hradec

A“ HC Tábor – HC Milevsko 9:6 (5:0, 1:5, 3:1)

Branky: Šedivý 2, Eremiáš 3, Nevšímal 1, Adamec 3

Do zápasu jsme vstoupili famózně. Díky kombinační hře první trojice jsme rychle vedli 5:0 a zápas se zdál rozhodnutý. Ve druhé třetině jsme polevili a inkasovali po chybách v obraně. Slibný náskok z první třetiny se ztenčil na vedení o jednu branku. V závěrečné třetině jsme se vrátili k naší hře, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě vyhráli. Třemi brankami se blýskl Táda Adamec. Výborně zachytal Mates Machálek. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Milesvsko 15:0 (5:0, 6:0, 4:0)

Branky: Ent 3, Pokorný 1, Kundrát 7, Šťastný 3, Sviták 1

Sestava:Rubák – Ent, Kundrát, Šťastný – Pokorný, Půlpytel, Sviták

Pěkné utkání. Parádní výsledek. Bylo vidět, že se kluci hokejem bavili, zejména první trojka, která předvedla několik pěkných akcí. Obranná činnost hráčů i několik pěkných zákroků gólmana Rubáka dovedlo mužstvo k zaslouženému vítězství a první nule v této sezóně. (JD)

„A“ KLH J.Hradec – HC Tábor 6:12 (0:2, 3:3, 3:7)

Branky: Eremiáš 2, Šedivý 1 , Nevšímal 3, Křepelka 2, Staněk 2, Adamec 2

Druhý zápas byl vypjatý a dlouho vyrovnaný. V první třetiny zařídil naše vedení svým důrazem Kája Křepelka. Druhá třetina byla brankově vyrovnaná, hrálo se v rychlosti a tvrdě na hranici pravidel, což rozhodčí celkem citlivě pouštěl. Hra měla spád a náboj ( i divácký). V poslední třetině jsme převážně individuálně hrajícího soupeře jasně, hlavně kombinačně, přehráli. Konečně se brankově výrazněji prosadila i druhá trojice (byl to její asi nejlepší zápas). Zápas byl atraktivní pro kluky i diváky. Zvovu dobře zachytal Mates. (ME)

„B“ KLH J.Hradec – HC Tábor 5:10 (0:2 , 2:4 , 3:4)

Branky: Kundrát 5, Ent 3, Šťastný 1, Pokorný 1

Ze začátku bylo utkání vyrovnané, ale pak několik rychlých branek rozhodlo o našem vítězství . Mužstvo si utkání pohlídalo a nedalo soupeři šanci k obratu. (JD)

—————————————————————————-

25.11.2012 mistrovsky – minihokej – Písek

„A“ IHC Písek – HC Tábor 7:14 (2:2, 4:4, 1:8)

Branky: Šedivý 2, Eremiáš 3, Nevšímal 3, Adamec 2, Staněk 2, Ent, Křepelka

Sestava: Machálek – Eremiáš, Nevšímal, Šedivý – Staněk, Adamec, Křepelka – Ent, Kundrát, Šťastný

Vzhledem k tomu, že Písek má v soutěži jen jeden tým, nastoupili jsme v rozšířené sestavě. Krátce po začátku zápasu jsme prohrávali o 2 branky. Hráli jsme nesoustředěně a příliš individuálně. V první třetině jsme srovnali na 2:2. Ve druhé třetině byl obrázek hry podobný a skore bylo vyrovnané. Soupeře jsme zlomili až v poslední třetině zlepšenou hrou. Střelecky se dokázala prosadit i třetí tojice. (ME)

„A“ HC Tábor – HC Lužnice (Soběslav) 13:3 (7:1, 3:1, 2:1)

Branky: Šedivý 2, Eremiáš 5, Nevšímal 3, Adamec, Staněk 2

Od prví bule nebylo o vítězi pochyb. V první třetině jsme soupeře jasně přehráli. V dalším průběhu zápasu kluci polevili a hra se lehce vyrovnala. Při větším proměňování vyložených šancí mohl být výsledek ještě výraznější. 10 branek vstřelila první trojka. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Lužnice (Veselí) 4:17 (0:3, 2:8, 2:6)

Branky: Kundrát 3, Ent

Od prvního vhazování nás soupeř přehrával. Hráči nehráli kolektivně. Na začátku druhé třetiny to vypadalo na obrat, ale opět jsme přestali hrát a soupeř nás zlomil. (PZ)

HC Tábor – HC Lužnice (Soběslav) 11:9 (0:5, 6:1, 5:3)

Branky: Eremiáš 3, Nevšímal 3, Šedivý, Kundrát 3, Půlpytel

Sestava: Rubák, Machálek – Eremiáš, Nevšímal, Šedivý – Staněk, Adamec, Křepelka – Ent, Kundrát, Šťastný – Pokorný, Sviták, Půlpytel

Druhý zápas proti Soběslavi odehráli postupně všichni hráči. V první třetině při absenci první trojky nás soupeř přehrával a vstřelil 5 branek. Ve druhé třetině po otočení naší sestavy se vývoj zápasu obrátil a dokázali jsme stav srovnat. Ve třetí třetině jsme soupeře přehráli a potvrdili vítěžství. (ME)

17.11.2012 mistrovsky – minihokej – Tábor

A“ HC Tábor – HC Milevsko 8:7 (3:2, 3:3, 2:2)

Branky: Šedivý, Eremiáš 2, Nevšímal 3, Adamec, Staněk

Utkání bylo od začátku velmi nervózní a ovlivnilo ho rozhodnutí svazu o změně střídání. O změně pravidel nebyli proškoleni rozhodčí ani kluby. Místo hry probíhali četné diskuze u střídaček. Všechno kolem mělo dopad na kluky, kteří nevěděli jak mají střídat a rozhodčí nevěděl jak má pískat. Samotný zápas pro nás nezačal dobře a hned na začátku jsem 2x inkasovali. Do konce třetiny jsme stav dokázali otočit. Podle výsledků třetin byl další průběh vyrovnaný. Bylo to dáno hlavně naší hrou, kdy jsme po delším tlaku neproměňovali šance a soupeř nás trestal z ojedinělých protiútoků. Nakonec jsem utkání vyhráli, ale nutno řící, že podobný „ZMATEK“ nebyl za celou sezónu k vidění. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Milevsko 9:7 (3:2, 2:3, 4:2)

Branky: Ent, Kundrát 4, Šťastný 2, Sviták 2

Mužstvo HC Tábor B hrálo pouze jedno utkání z důvodu, že IHC Písek nemá druhé družstvo. Utkání ovládla trojice Kundrát – Štastný – Ent, která dala většinu branek. Bohužel jsme dostali několik zbytečných branek, která utkání zdramatizovalo, ale vítěztví jsme udrželi. (JD)

„A“ HC Tábor – IHC Písek 18:8 (7:3, 4:4, 7:1)

Branky: Eremiáš 8, Šedivý, Nevšímal 4, Staněk 4, Adamec

Druhý zápas se nesl ve zcela odlišném duchu. Střídání se vrátilo do starých kolejí a utkání mělo zcela jiný spád. Kluci na soupeře vlítli a brzy jsme výrazně vedli. Úspěch slavili naše kombinační a individuální akce. Kluci měli do hry chuť a soupeře pouštěli do hry jen ojediněle. Zápas se musel líbit. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Milevsko 7:6 (4:3 , 0:1, 3:2 )

Branky: Kundrát 4, Šťastný 3

Druhý zápas kluci odehráli proti stejnému soupěři. Průběh byl podobný s těsným vítěztvím jako v prvním utkání.

4.11.2012 mistrovsky – minihokej – Vimperk

A“ HC Tábor – HC Strakonice 11:12 (2:4, 7:3, 2:5)

Branky: Šedivý 2 , Eremiáš 2, Nevšímal 3, Adamec 2, Staněk 2

Vyrovnaný a napínavý zápas ze spoustou pěkných akcí. Bohužel k naší smůle se kluci přesvědčili, že hokej se hraje do poslední vteřiny. I přes prohru kluci podali dobrý výkon . (RS)

„B“ HC Tábor – HC Strakonice 13:5 (7:2, 1:3, 4:0)

Branky: Ent, Pokorný 2, Kundrát 6, Šťastný 4

Utkání jsme zvládli a zaslouženě vyhráli bylo vidět i několik pěkných akcí. (JD)

„A“ HC Vimperk – HC Tábor 3:17 (0:4, 0:4, 3:9)

Branky: Eremiáš 5, Šedivý 4 , Nevšímal 3, Křepelka, Staněk 3

Jednoznačný a dobře odehraný zápas ze slabším soupeřem. Kluci si s chutí zastříleli pěkné branky. Bobře zachytal stále se zlepšující brankář Mates Machálek. (RS)

„B“ HC Sušice – HC Tábor 13:2 (4:2 , 4:0 ,4:0 )

Branky: Kundrát 2

Na začátku utkání jsme obdrželi zbytečné branky a tím utkání bohužel pro nás skončilo. (JD)

21.10.2012 mistrovsky – minihokej – České Budějovice

A“ HC Tábor – HC Český Krumlov 8:5 (1:0, 2:3, 5:1)

Branky: Šedivý 2 , Eremiáš 4, Křepelka, Staněk

V prním utkání jsme narazili na zdatného a houževnatého soupeře. V prvních dvou třetinách, i přes naší optickou převahu, byl zápas výsledkově vyrovnaný. Soupeře dlouho držel „nad vodou“ velmi dobrý výkon brankáře, který pokryl spousty našich šancí. Ve třetí třetině se projevila naše bruslařská, technická a hlavně kombinační převaha. Velký tlak si vytvářela první trojice, která 5 brankami zápas otočila v náš prospěch. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Český Krumlov 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)

Branky: Kundrát 2, Štastný, Ent 3

Obě utkání byla v režii první trojky Štastný-Kundrát- Ent, která rozhodla oba zápasy. V prvním utkání zachytal velmi dobře brankář Rubák. Celé mužstvo

zaslouží pochvalu za předvedený výkon , který rozhodl o vítězství obou utkání. (JD)

„A“ HC České Budějovice – HC Tábor 9:6 (4:3, 3:2, 2:1)

Branky: Eremiáš 2, Šedivý , Nevšímal, Křepelka 2

Oproti minulému utkání v JH byl tento zápas o poznání vyrovnanější. Na konci druhé třetiny se nám podařilo korigovat nepříznivé skóre ze 4:0 na 4:3. Celkem se nám dařilo zastavovat převážně individuální akce soupeře. I když byl výkon lepší než v minulém zápse, stále jsme celkově tahali za kratší konec a inkasovali po našich chybách. Za oba zápasy si kluci zaslouží pochvalu. (ME)

„B“ HC České Budějovice – HC Tábor 4:14 (2:2, 2:7, 0:5)

Branky: Kundrát 6, Pokorný 2, Šťastný 5, Ent

Obě utkání byla v režii první trojky Štastný-Kundrát- Ent, která rozhodla oba a zápasy. V prvním utkání zachytal velmi dobře brankář Rubák. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon , který rozhodl o vítězství obou utkání. (JD)

13.10.2012 mistrovsky – minihokej – Tábor

A“ HC Tábor – HC Lužnice ( Soběslav) 22:4 (9:1, 8:2, 5:1)

Branky: Šedivý 2 , Eremiáš 4, Křepelka 2, Nevšímal 5, Adamec 2, Staněk 7

Po celý zápas jsem soupeře přehrávali ve všech směrech. Branky jsme obdrželi po ojedinělých akcích soupeře. Kluci si s chutí zastříleli a zakombinovali. Při proměňování vyložených šancí mohl být výsledek ještě výzaznější. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Lužnice (Veselí) 10:5 (3:2, 3:2, 4:1)

Branky: Kundrát 2, Štastný 3, Ent, Půlpytel, Pokorný 3

Dvě třetiny jsem se tahali se soupeřem o výsledek a v závěrečné třetině jsme navýšili náskok a utkání dovedli do vítězného konce. (JD)

„A“ HC Tábor – HC Milevsko 9:5 (1:2, 4:2, 4:1)

Branky: Eremiáš 2, Šedivý 3, Staněk 3, Adamec

Druhý zápas byl o poznání vyrovnanější. Soupeř dobře bruslil a bojoval. Po prohrané první třetině kluci zapnuli na větší obrátky a soupeře začali přehrávat. V dalších dvou třetinách jsme měli převahu, která se projevila brankově. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Milevsko 15:5 (6 :2, 6:1, 3:2)

Branky: Kundrát 5, Pokorný 2, Šťastný 7, Ent

Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a zejména první trojice předvedla několik pěkných akcí a zaslouženě jsme vyhráli. (JD)

—————————————————————————–

7.10.2012 mistrovsky – minihokej – J. Hradec

A“ HC Tábor – HC Č. Budějovice 3:10 (1:4, 2:4, 0:2)

Branky: Šedivý , Eremiáš 2

Sestava: Machálek – Eremiáš, Nevšímal, Šedivý – Staněk, Adamec, Křepelka – Pokorný

V prvním mistrovském zápase sezóny nás čekal silný tým z ČB. Hráči soupeře dobře bruslili a hráli agresivně. Naši kluci si nedokázali včas pokrývat hráče soupeře, kteří často zakončovali střelou z dálky. I když se hra postupně vyrovnávala, pořád jsme tahali za kratší konec. Projevila se výkonostní nevyrovnanost jednotlivých hráčů. I když se Mates v bráně snažil, bylo vidět, že s chytáním začal teprve před měsícem. I přesto je velkým brankářským příslibem pro náš tým do budoucna. Na odvetu se musíme lépe připravit. (ME)

„B“ HC Tábor – HC Č. Budějovice 11 : 7 (1:3, 5:2, 5:2)

Branky: Kundrát 3, Štastný 4, Ent, Půlpytel, Spěváček, Sviták

Sestava:Rubák – Ent, Kundrát, Šťastný – Spěváček, Půlpytel, Sviták

První mistrovské utkání jsme zvládli dobře. V první třetině jsme sice prohrávali, ale ve druhé a třetí třetině jsme měli utkání pod kontrolou a zápas otočili. Chybělo nám více střeleckého štěstí a skóre mohlo vypadat jinak. (JD)

„A“ KHL Vajgar J. Hradec – HC Tábor 2:13 (1:2, 0:7, 1:4)

Branky: Eremiáš 4, Šedivý 3, Nevšímal 3, Staněk, Adamec, Křepelka

V druhém zápase nás čekal o poznání hůře bruslící a slabší domácí tým. V první třetině jsme se snažili prosazovat individuálně a nedařila se kombinace. Po důrazné domluvě v první přestávce se naše hra o loo% zlepšila. Začali jsme více bruslit a zlepšili jsme přihrávky. To se projevilo na skóre. Druhou třetinu jsem vyhráli 7:0. Brankově se prosadila zejména úvodní trojka, která skórovala po hezkých kombinacích a individuálních akcích. Ve třetí třetině kluci pokračovali v kombinační hře a soupeře jasně přehrávali. Při některých akcích se snažili zakončovat do prázné branky, čož bylo malinko na škodu. Výborně zachytal Mates, který se každý zápas zlepšuje.

„B“ KHL Vajgar J. Hradec – HC Tábor 11:10 ( : , : , : )

Branky: Kundrát 3, Pokorný 3, Spěváček 2, Půlpytel , Šťastný

Sestava:Rubák – Ent, Kundrát, Šťastný – Spěváček, Půlpytel, Sviták – Pokorný