Třebíč otočila finále a zahraje si baráž o Ligu juniorů se Vsetínem

Hotovo! Regionální liga juniorů v neděli vyvrcholila finálovou odvetou, ve které hokejisté Třebíče otočili ztrátu proti Táboru a zajistili si místo v baráži o druhou nejvyšší soutěž. Průběh play off jsme přinesli v aktualizovaném článku.

Neděle 27. března – Pět gólů za třetinu! Horácká Slavia jde do baráže

Jednobrankové vedení z domácího duelu se pro Tábor ukázalo být příliš hubeným. Do začátku druhé třetiny si přitom v Třebíči vedl výborně, po obratu byl o další gól napřed. Jenže pak Horácká Slavia předvedla uragán, který celou sérii rozhodl.

V rozmezí 26. a 39. minuty skórovala pětkrát! O každý její úder se navíc postaral jiný hráč, což podtrhlo vynikající týmovou práci mladíků z Vysočiny. Ještě měli co dělat, neboť Kohouti snížili na 4:6, nicméně kýženou vyrovnávací trefu pro součet skóre už hosté nepřidali.

Třebíč se tak stala vítězem Regionální ligy juniorů a zahraje si baráž o Ligu juniorů proti Vsetínu. Série hraná na dvě vítězná utkání startuje ve čtvrtek 31. března na Valašsku, odvetu hostí 2. dubna Třebíč a případný třetí duel určí postupujícího v pondělí 4. dubna ve Vsetíně.