Táborští barážovou prodlouženou nevydřeli, naděje sťala druhá třetina

Vysněný cíl měli na dohled a na cestě k němu úspěšně zdolali překážky, ke kterým se mnohé renomované týmy ani nepřiblížily. K triumfálnímu vztyčení táborské hokejové zástavy na vrcholu regionální ligy ale nedošlo. V nedělním odvetném finále na ledě Třebíče dělil kohouty od převzetí pozvánky do baráže o vyšší soutěž jen pověstný krůček. Doma zdolali silného protivníka 5:4; k vytouženému prodloužení sezony jim stačilo uhrát remízu, případně prohrát o gól a dovést utkání do prodloužení. Ještě v úvodu druhé třetiny to vypadalo velmi slibně a po brzkém gólu Čančury vedli 2:1. Pak ale táborský celek totálně vypadl z role, do zaznění druhé sirény pětkrát inkasoval a nabral čtyřbrankové manko. V závěrečné periodě se bojovníci od Jordánu vrátili do hry, ve 45. minutě prohrávali už jen 4:6, ale v posledních patnácti minutách už úrodnou půdu pro svou naději na baráž nenalezli. Sezona – velmi povedená, dlouhá a euforická – tak v neděli skončila pro táborskou juniorskou partu až příliš smutně…

JUNIOŘI: Táborští barážovou prodlouženou nevydřeli, naděje sťala druhá třetina