Novinky pro další sezóny od firem CCM a Reebok část 2.

Minule jsme Vám přinesli článek s prvními změnami, se kterými můžeme počítat pro příští sezónu v rámci koncernu Reebok/CCM. Už bychom si spíš měli zvykat na označení CCM, protože takto se bude značka od sezóny 2015/16 z veliké části profilovat. V prvním článku jsme Vám popsali změny v rámci holí, bruslí  i helem a naťukli jsme další novinky, které nás čekají. Ty detailně popíšeme v tomto článku, abyste měli představu o značce CCM kompletní.  Už se těšíte na novou sezónu? My ano, protože jako každý rok novinky vypadají hodně zajímavě a je tedy důvod se na co těšit.

Jak jsme psali v minulém článku, chrániče, stejně tak jako brankářské vesty a i jiné části brankářské výstroje budou mít nový vnitřní materiál. To je asi největší změna oproti současným řadám, pomineme-li samozřejmě fakt, že všechny věci budou pod značkou CCM.

Rukavice Tack přichází na scénu

Nové budou rukavice Tacks. Ty v hodně pěkném žlutočerném provedení jako je řada hokejek Tacks budou ale pouze v nejvyšší řadě. Ty nižší budou pak v klasickém barevném provedení, na které jsme zvyklí. Modelové označení bude od 2052, přes 4052 a 6052, top řada pak bude Ultra Tacks. Další řada rukavic pak bude s modelovým přívlastkem „K“. Tyto rukavice jsou prakticky současné Reebok, jen s tím, že ponesou název CCM 24K, 26K až k modelu 30K. Jinak designově jsou prakticky stejné jako letošní Reeboky.

U chráničů budou řady dvě. První s označením 1052, 4052, 6052 a top řady Ultra Tacks. Ty budou právě s novým vnitřním ochranným materiálem D3O smart foam. Opozitní řadou pak budou modely RBZ (známé již z letošní sezóny).

V příštím článku se pak podíváme na poslední změny, které nám v celkové mozaice chybí a to jsou novinky v rámci brankářské výstroje.

ZDROJ: http://blog.x-hokej.cz/

Share

Comments are closed.