30.11. 2014 – ligové utkání – Písek

IHC Písek – HC Tábor  3:10 (2:3, 1:3, 0:4)

Vyloučení: 4:4    Poměr střel na branku (včetně gólů): 24 : 55

Sestava: Šatný, Prchlík, – Křepelka, Janda, Adamec, Krch–Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Šťastný, Sviták, Půlpytel

Branky: 5´- Eremiáš, 6´- Kundrát, 12´- Kundrát (as. Eremiáš, Křepelka), 25´- Krch, 26´- Eremiáš (as.Kundrát, Brouček), 34´- Křepelka (as. Eremiáš), 42´- Šťastný(as.Krch), 43 ´- Eremiáš (as. Křepelka), 46´– Kundrát (as. Janda),50´- Křepelka (as. Brouček)

Po utkání:
Začátek utkání byl poznamenán „rychlými“ góly v 5. a 6. minutě. Získané vedení nás bohužel ukolébalo, přestávali jsme bruslit a přenechali iniciativu soupeři, který vyrovnal skóre. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb i nasazení a výsledkem byl třígólový náskok. Ve třetí třetině se hráči snažili individuálně prosadit,a ačkoliv jsme tuto třetinu vyhráli 4:0, hodnotím lépe náš herní projev v prostřední části utkání. AG