Výsledky 2012/2013 – velký hokej

Výsledky sezona 2012/2013 – velký hokej

————————————————————-

13.-14.4.2013 Abschlussturnier SMM  U11 Vídeň

Ve dnech 13.- 14.4.2013 jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje v rakouské Vídni. Turnaj pořádaný místním klubem HC JUNIOR CAPITALS WIENNA, byl vypsán po hráče ročníku 2002 a ml. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z Čech, Moravy, Rakouska a Německa.  Hrálo se systémem dvou skupin po 4 týmech. Ve skupině hrál kažký s každým na 2×20 minut hrubého času. První dva týmy postupily do semifinále a dále ev. do finále. Týmy na třetím a čtvrtém místě si druhý den zahrály o umístění. Druhý se den se zápasy hrály na 2x 15 min. čistého času, vylučovalo se na 2 minuty, po zakázaném uvolnění se nesmělo střídat a nebylo možné odvolat brankáře ze hry a hrát power play. Úprava ledu byla 1x za 2 zápasy. Za HC Tábor se turnaje zúčastnilo 5 hráčů přípravky A, 3 hráči ml. žáků B a 1 hráč ml. žáků A. Tým byl doplněn po 2 hráčích ze Soběslavi a ČB. Sestava: Vácha (2002)Šedivý (2003), Křepelka (2003), Foral (2002),  Truhlář (2002) – Nevšímal (2003), Eremiáš (2003), Staněk (2003), Duda (2002), Lang (2002, Soběslav), Novák (2002, Soběslav), Jasečko (2003, ČB), Šulista (2002,ČB). Nejlepším útočníkem turnaje byl hráč tč. HC Tábor Pavel Novák. Kluci na turnaji vybojovali zlaté madajle.

Výsledky – sobota – 13.4.2013 – skupina:

HC Tábor – AEV Augsburg   6:1

Branky: Novák 2+2, Lang 1+0, Staněk 1+0, Jasečko 1+0, Šulista 1+0, Foral 0+1, Duda 0+1, Šedivý 0+2,

Po dlouhé cestě jsme první zápas odehráli s německým soupeřem. Augsburg hrál houževnatě. My jsme šli do vedení a postupně jsme soupeře přehrávali a připsali si první důležité body.

HC Tábor – HC Rytíři Kladno  3:4

Branky:  Lang 1+0, Novák 1+0, Jasečko 1+0

Druhý zápas ve skupině byl o poznání těžší. I když se hrálo vyrovnaně, celý zápas jsme dotahovali. Z 1:4 jsem korigovali na 3:4. Nebylo nám umožněno hrát na závěr power play a tak jsme utkání o gól prohráli. Nakonec se ukázalo, že 3 vstřelené branky byly důležité do celkového skóre.

HC Tábor – AEC Junior capitals Wienna  6:2

Branky:  Šulista 1+1, Novák 3+0, Eremiáš 1+0, Duda 1+0, Lang 0+2, Jasečko 0+2, Šulista 0+1

K postupu ze skupiny jsme museli vyhrát. Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a utkání jsme zcela ovládni. Domácí tým, ačkoliv nehrál špatně, jsme vůbec nepustili do hry. Hráli jsme dobře v obraně, útočníci se poctivě vraceli a všichni hráči bojovali na 100%. Protože Kladno prohrálo s místními Capitals, postoupili jsme na skóre se skupiny z prvního místa.

14.4.2013 – neděle – semifinále:

HC Tábor – HC Prostějov   8:1

Branky: Staněk 2+0, Šedivý 1+1, Jasečko 2+0, Lang 1+2, Eremiáš 1+2, Novák 1+3, Duda 0+1

Do semifinálového zápasu jsme nastoupili proti druhému ze skupiny B, týmu Prostějova. Už postup ze skupiny byl pro náš tým úspěch, a tak jsme šli do zápasu uvolněně. Navázali jsme se super výkon z předchozího utkání a soupeři jsme na úspěch nedali ani pomyslet. Konec utkání se promělil v exhibici, a to jsme ještě neproměnili několik vyložených šancí. O tom, že budeme ve finále, se předchozí den nikomu ani nesnilo.

14.4.2013 – neděle – finále:

HC Tábor – HC Rytíři Kladno 4:2

Branky: Novák 2+2, Lang 1+3, Jasečko 1+0, Šedivý 0+1

Sice jsme měli medajli jistou, ale chtěli jsme zlato. Záčátek zápasu byl z říše snů. Po spopupráci dvojice Lang-Novák jsem vedli 1:0 a to uběhlo pouze 20 sekund (Asi měl na kluky vliv předzápasový motivační projev Standy Jasečka).  Kladno srovalo na 1:1. Hrál se vyrovnaný hokej se spoustou tvrdých soubojů, které rozhodčí celkem citlivě pouštěli. Náš tým hrál spolehlivě dozadu a navíc opět úřadovala dvojce Lang-Novák. Ke konci Kladno korigovalo na 4:2. Poslední minuty jsme odehráli v oslabení 3:5. Stav jsme udrželi a zlato bylo naše.

8. HC Opava

Závěrečný turnaj sezóny byl dobře organizovaný a měl vysokou sportovní úroveň. Tým reprezentující HC Tábor složený ze 6 mladších hráčů  ročníku 2003 ostudu v Rakousku zcela jistě neudělal. Sešla se zde výborná parta rodičů a kluků, kteří spolu hráli poprvé. Všichni pochopili, že je nutné hrát pro tým a že pro úspěch se musí na ledě odevzdat maximální výkon. Pro mladší kluky byl turnaj velká zkušenost. Výborným výkonem podržel tým v brance Štěpán Vácha. Velkým přínosem byla na střídačce a v kabině přítomnost bývalého extraligového hráče Standy Jasečka. Klukům ze Soběslavi a ČB chci poděkovat za vzornou reprezentaci týmu HC Tábor.  Za spoluorganizaci děkuji Romanovi Staňkovi a „manažerovi“ Borisovi Šedivému. Vítěztví v mezinárodním turnaji ročníku 2002 bylo důstojnou těčkou za jinak velmi úspěšnou sezónou HC Tábor ročníku 2003. (ME)

15262_511913225535361_855224370_n

———————————————————————

30.-31.3.2013 Turnaj 4. třídMariánské Lázně

Ve dnech 30.-31.3.2013 jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje 4. tříd (vč. hráčů 2002 chodících do 4. třídy) v Mariánských Lázních. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů. Hrálo se systémem každý s každým na 2x 15 min. čistého času. Za faul následoval trestný nájezd. Úprava ledu byla po každém zápase. Sestava: Machálek – Šedivý, Krch, Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Ent, Křepelka, Sviták, Kundrát, Šťastný. Na turnaji kluci vybojovali bronzové medaileNejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen hráč HC Tábor Honza Nevšímal.

Výsledky 30.3. 2013

HC Kolín – HC Tábor    3:3  (1:2, 2:1)

Branky:  Eremiáš 1, Nevšímal 2

HC Hamburg – HC Tábor    3:11 (2:5, 1:6)

Branky: Eremiáš 2, Nevšímal 3, Šťastný 1, Kuntrát 2, Sviták 1, Křepelka 1, Ent 1

HC Karlovy Vary  –  HC Tábor    1:11  (1:5, 0:6)

Branky:  Eremiáš 4, Nevšímal 3,  Šedivý 1, Staněk 1, Kundrát 1, Sviták 1

Výsledky 31.3.2013

HC Beroun – HC Tábor    7:5  (4:2, 3:3)

Branky: Eremiáš 1, Nevšímal 3, Staněk 1

HC Tachov/M. Lázně – HC Tábor    2:4  (1:2, 1:2)

P1040866

Poslední víkend v měsíci březnu 2013 jsme se zúčastnili turnaje čtvrtých tříd v Mariánských Lázních. V prvním utkání jsme měli velmi silného soupeře z Kolína. Utkání skončilo remízou, kterou jsme vybojovali hrou bez brankáře, kdy jsme 39 sekund před koncem utkání vyrovnali a zaslouženě získali bod. Odpolední utkání s HSV Hamburg a HC Energie Karlovy Vary si kluci s chutí zastříleli a za dva zápasy vstřelili 22 branek. Oba soupeři na naše kluky nestačili a bylo to vidět i na konečných výsledcích a velkém skóre. Po vítězném večerním utkání s K. Vary jsme měli na druhý den nakročeno k zisku dalších medailí z velmi dobře obsazeného turnaje. Druhý den jsem nastoupili proti Medvědům z Berouna a prohráli 7:5. Dokázali jsme zápas dotáhnout do nerozhodného stavu 5:5, ale pak bohužel po smolné brance, která zvýšila skóre soupeře na 6:5, jsme už nestačili vyrovnat a utkání otočit. V posledním utkání jsme porazili domácí HC Mariánské Lázně a nakonec vybojovali bronzové medaile. Po celý turnaj nás držel brankář Matěj Machálek, který několikrát předvedl dobrý výkon a vychytal několik nájezdů, které byly nařízeny vždy za faul. Získali jsme i individuální trofej za nejlepšího střelce, kterou získal Honzík Nevšímal a osobně mu pogratuloval i manager fotbalové reprezentace Ladislav Šmicer. Závěrem můžeme turnaj hodnotit za velmi vydařený a kluci zaslouženě opět stáli na stupínkách vítězů. Kluci ještě jednou za trenéry –  bylo to s Vámi super a ještě jednou díky moc. (J.D)

————————————————————————————–

22.-23.3.2013 Turnaj mladých nadějí – Valašské Meziříčí

Ve dnech 22.-23.3.2013 jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje ve Valašském Meziříčí hráčů ročníku 2003 a ml. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým na 2x 20 min. hrubého času. Za faul následoval trestný nájezd s tím, že se zastavil čas. Úprava ledu byla 1x za 2 zápasy. Zpestřením turnaje byla dovednostní soutěž setičlenných týmů (brankář + 5 hráčů) v trestných stříleních, systémem pavouka. Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec, Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Ent, Křepelka, Sviták, Kundrát, Šťastný, Půlpytel. Na turnaji kluci vybojovali stříbrné medajle a vyhráli soutěž týmů v nájezdech. Nejlepším útočníkem turnaje byl po zásluze vyhlášen hráč HC Tábor Honza Nevšímal.

Výsledky 22.3.2013

HC Valašské Meziříčí – HC Tábor    1:5 (0:3, 1:2)

Branky: Staněk 3, Eremiáš 1, Nevšímal 1

Po dlouhé cestě jsme k prvnímu zápasu nastoupili proti domácím Bobrům. Od začátku byl zápas v naší režii. Skóre otevřel Adam E. po asistenci Honzy N. hned ve 3. minutě. Do konce první poloviny jsme přidali další 2 branky z trestných nájezdů. Soupeře jsme k ničemu nepustili a byli jsme lepší ve všech herních činnostech. Brankově se prosadil Mates S.

HC Břeclav – HC Tábor    1:5 (1:3, 0:2)

Branky:  Eremiáš 3, Nevšímal 1, Šedivý 1

Zápas proti Břeclavi jsem opět začali dobře. Hned v první minutě se prosadil po individuální akci Kuba Š. a vedli jsme 1:0. Soupeř korigolval do konce první poloviny z trestného nájezdu. Zápas se odehrával po většině před brankou soupěře a opět byla viděl naše herní a bruslařská převaha. Tentokrát se brankově prosadil Adam E.

PSG Zlín – HC Tábor    4:7 (2:2, 2:5)

Branky: Šedivý 1, Staněk 3, Eremiáš 1, Nevšímal 2

Proti silnému soupeři z extraligového Zlína nám opět vyšel vstup do utkání. V první minutě skóroval Honza N. Utkání mělo tempo a náboj. Soupeř šel krátce do vedení na 2:1. V poslední minutě první půle srovnal stav Mates S. V druhé polovině jsme během 3 minut vstřelili 3 branky a soupeře zlomili. Soupeř ještě korigoval na 5:4 po trestných nájezdech, ale závěr utkání jsme si pohlídali a definitivní tečku přidal v závěrečném power play soupeře Mates S. Se Zlínem jsme odehráli asi nejlepší utkání turnaje. Slova uznání pro naše kluky měli jak rodiče soupeřů, tak hráči samotní.

Výsledky 23.3.2012

HC Přerov – HC Tábor    5:1 (3:1, 2:0)

Branky:  Eremiáš 1

Další den se začali rýsovat boje o medajle. Podle výsledků jsme si to o zlaté medajle měli rozdat s Přerovem, což se nakonec podvrdilo. Přerov disponuje velkou základnou a silným týmem. Vstup do zápasu nám tentokrát nevyšel a inkasovali jsme hned v první minutě. I když se hrál vyrovnaný hokej a opticky jsme měli více ze hry, v 9. minutě jsme prohrávali 2:0. Když se ve 12. minutě prosadil Adam E. po krásné spolupráci s Honzou N., zdálo se že zápas bude výsledkově vyrovnaný. Bohužel jsme do konce první půle ještě inkasovali z trestného nájezdu. V druhé půlce skóroval jen soupeř (jeden gól byl vlastní). Utkání bylo vyrovnané. Soupeři jsme stačili bruslařsky i herně, ale rozdíl byl v produktivitě. Neproměnili jsme 6 trestných nájezdů, zatímco Přerov 2 ano.

HC Třinec – HC Tábor    0:4 (0:1, 0:3)

Branky:  Eremiáš 2, Nevšímal 2

Pokud jsme chtěli medajli, museli jsme zdolat další tým z extraligového města. V 5. minutě otevřel skóre Adam E. po asistencích od Honzy N. a Matese S. Hru jsme měli opět pod kontrolou a soupeř měl jen sporadické šance. Stav byl dlouho jen 0:1. Z nervozity ubral Adam E. brankou ve 24. minutě. Naší výhru pečetil dvěma brankami Honza N. v závěru utkání.

HC Rožnov – HC Tábor    1:4 (1:3, 0:1)

Branky: Nevšímal 1, Adamec 1, Sviták 1, Kundrát 1

O 2. místo v turnaji jsme svedli doslova boj s nepříjemným soupeřem z Rožnova. Opět jsme začali dobře, když v první minutě proměnil trestný nájezd mazácky Tadeáš A. V 9. minutě se konečně  probudila druhá lajna, která vstřelila svůj první gól v turnaji. Týmu pomohl brankou Ondra S. Soupeř snížil na 1:2 z trestného nájezdu a drama pokračovalo. Kluci byli unavení a někteří „jen tahali nohy“. V některým fázích měl tým Rožnova více ze hry a nás podržel Mates M. v brance a obětavá hra v obraně. Tým uklidnil brankou v 17. minutě Honza N. po asistenci od Adama E. V druhé půlce pokračoval tuhý boj na hranici fyzických možností kluků, kterí celý turnaj odehráli na 11 hráčů v poli. Vítěztví jsme potvrdili brankou 4:1 v druhů půlce  a stříbrné madajle byly naše.

Dovednostní soutěž.

Dovednostní soutěže v trestných stříleních se za HC Tábor zúčastnili: M. Machálek – A. Eremiáš, K. Šedivý, K. Křepelka, M. Staněk, H. Nevšímal.  V prvním kole kluci vyřadili tým Třince, v druhém kole tým Valmezu a ve finále zdolali tým Břeclavi. V dovednostní soutěži nám patřilo první místo.

7. HC Břeclav

Turnaj byl dobře zorganizovaný a měl vysokou sportovní úrověň. O náš tým bylo vzorně postaráno. 6 zápasů na 2 x 20 minut jsme jako jediní odehráli jen na 11 hráčů v poli a prokázali tak  dobrou fyzickou kondici a bruslařské dovednosti. V konkurenci moravských týmů jsme se neztratili a táborskému hokeji jsme udělali dobré jméno. Kluci prokázali, že jsou dobrým a konkurence schopným týmem ročníku 2003. V turnaji mám chvilku trvalo, než jsme si zvykli na přísný metr rozhodčích, kteří v podstatě jakýkoliv kontakt dvou hráčů posuzovali jako faul. V zápasech bylo někdy až příliš trestných nájezdů. V turnaji jsme vstřelili 26 branek, z toho 24 branek dala první pětka, která svým výkonem celý turnaj tým táhla. Obdrželi jsme 12 branek (5 z trestných nájezdů a 7 ze hry). Všichni kluci bojovali. Perfektní výkon podala obrana Karel Křepelka – Mates Ent. Výborný turnaj odehrál Honza Nevšímal, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším útočníkem turnaje.     (ME)

————————————————————–

4.3.2013 – přátelské utkání – Tábor

HC Tábor – ACBB Boologne (Francie)    8:5  ( 2:1, 2:2, 4:2)

Sestava: Rubák, Machálek – Nevšímal,Eremiáš, Staněk, Šedivý, Adamec – Šťastný, Kundrát, Spěváček, Křepelka, Krch – Koreš, Korešová, Půlpytel, Sviták, Stach

Branky: 9:48 Staněk (Nevšímal), 13:20 Nevšímal (Staněk, Eremiáš), 26:55 Šedivý (Adamec), 31:23 Kundrát (Krch, Spěváček), 46:49 Nevšímal (Eremiáš), 53:46 Eremiáš, 55:54 Nevšímal (Adamec), 56:37 Spěváček (TS)

V pondělí místo tréninku jsme si měli možnost zahrát proti týmu ročníku 2003 z Francie. Utkání mělo mezinárodní parametry. Hrálo se 3×20 minut čistého času s úpravou plochy po každé třetině. Z faul následoval trestný nájezd. Kluci z Francie sehráli po čechách několik utkání. Náš tým jsme doplnili Vojtou Spěváčkem (2005), Lukášem Krchem (2003), Marco Stachem (2003) a z přípravky „B“ sourozenci Korešovi. Utkání bylo od začátku vyrované. Soupeř nás překvapil vyspělostí některých hráčů – bruslení, střelba. Z naší strany byly vidět nepřesnosti a individudální chyby. Ale i tak jsme si celé utkání udržovali mírný náskok. Na klukách bylo vidět, ža mají v nohách dva těžké víkendové zápasy. V posledních 10 minutách jsme stáhli sestavu na 2 pětky. První lajna zapnula, po pěkných akcích vstřelila 3 branky a bylo rozhodnuto. Poslední trefu přidat Vojta po pěkně provedeném tretním střílení za faul. Akce byla povedená, zápas se líbil oběma stranám. O kvalitě soupěře svědčí fakt, že jiný zápas na tripu po čechách neprohrál. (ME)

2.3.2012 – mistrovsky – velký hokej – Strakonice

HC Strakonice – HC Tábor  3:7  (2:1, 1:4, 0:2)

Sestava: Machálek – Šedivý, Adamec – Sviták, Foral – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Půlpytel, Kundrát, Šťastný

Branky:  Eremiáš 2+1, Staněk 1+1, Kundrát 2+0, Šedivý 1+0, Foral 1+0, Nevšímal 0+1

Poslední mistrovské utkaní jsme sehráli  v deseti hráčích a ze začátku  jsme se trápili. Jinak bylo utkaní velmi vyrovnané . Soupeř dobře bruslil a nám se v první a druhé třetině nedařilo. V závěrečné třetině jsme na jejím začatku dali dvě rychlé branky a tak jsme svůj náskok navýšili. Utkání jsme dovedli do vítězného konce a zakončili tuto úspěšně  sezónu. Pro mne a Pavla to bylo poslední mistrovské utkání s tímto mužstvem a můžeme klukům jenom popřát hodně hokejového štěstí v dalších letech a aby tuhle krásnou hru hráli vždycky s radostí a láskou. (JD)

——————————————————————————–

23.2.2012 – mistrovsky – velký hokej – Tábor

HC Tábor – HC Lužnice  9:2  (3:0, 3:3, 3:0)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec – Ent, Křepelka – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Pokorný, Kundrát, Šťastný  – Sviták, Půlpytel

Branky: Nevšímal 3+1, Staněk 2+2, Eremiáš 1+1, Kundrát 2+2, Pokorný 1+2, Půlpytel 0+1

Poslední mistrovské utkání na domácím ledě jsme zaslouženě vyhráli. Od začátku jsme byli lepší a to se i projevilo na konečném výsledku. Hra na velké hřiště nám sedí a je vidět, že se pomalu zažívá do herních  činností jednotlivých hráčů, kteří  si začínají  na herní styl  na velkém hřišti zvykat. Můžeme kladně hodnotit u kluků zvládnutí přechodu z minihokeje na klasický hokej. Já můžu jenom za trenéry poděkovat hráčům za výsledky, které zatím předvádějí. (JD)

———————————————————————-

16.2.2012 – mistrovsky – velký hokej – Č. Budějovice

HC Č. Budějovice – HC Tábor  4:10  (0:7, 2:3, 2:0)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec – Ent, Pokorný – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Půlpytel, Kundrát, Šťastný – Sviták

Branky:  Eremiáš 2+2,Nevšímal 2+0, Staněk 2+0, Kundrát 2+1, Šťastný 1+0, Šedivý 1+0, Adamec 0+2,

Utkání jsme zaslouženě vyhráli a první třetina rozhodla o našem vítězství. První a druhá třetina byla z naší strany hokejová a ve třetí třetině už nám docházely síly. Ve třetí třetině jsme střelecky vyšli naprázdno a třetinu prohráli. Kluci se snažili, bojovali a utkání dotáhli do vítězného konce.  (JD)

—————————————————————–

10.2.2012 – mistrovsky – velký hokej – Tábor

HC Tábor – HC Český Krumlov  4:5  (3:2, 0:1, 1:2)

Sestava:  Machálek, Rubák – Sviták, Adamec – Ent, Pokorný – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Půlpytel, Kundrát, Koreš – Spěváček

Branky: Nevšímal 2+1, Staněk 1+1, Spěváček 1+0, Eremiáš 0+3, Kundrát 0+1

Utkání bylo od po celou dobu vyrovnané. Naše mužstvo nastupovalo v oslabené sestavě (chyběli 3 hráči základního kádru), ale to jsme se snažili  nahrazovat bojovností. Výsledek se přeléval až do konce utkání. Náš tlak  v závěru zápasu vytvořený hrou  bez brankáře bohužel nepřinesl vyrovnání.  (JD)

————————————————————————–

3.2.2012 – mistrovsky – velký hokej – Jindřichův Hradec

KLH Vajgar J. Hradec – HC Tábor  3:15  (1:5, 2:6, 0:4)

Sestava:  Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec – Sviták, Křepelka – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Šťastný, Kundrát, Pokorný – Spěváček, Půlpytel

Branky:  Eremiáš 5+0, Staněk 3+3, Nevšímal 2+1, Křepelka 1+1,Sviták 1+0, Kundrát 1+2, Spěváček 1+1, Pokorný 1+1, Šťastný 0+1, Adamec 0+1

Utkání bylo od začátku pod naší kontrolou a zaslouženě jsme si odvezli body za výhru domů. V utkání bylo vidět i několik pěkných kombinací, které skončily brankou. Na klukách byla vidět chuť soupeře porazit a dát co nejvíce branek. Klukům patří za předvedený výkon pochvala. (JD)

27.1.2012 – mistrovsky – velký hokej – Tábor

HC Tábor –  HC Milevsko  7:4  (2:1, 3:1, 2:2)

Sestava:  Machálek – Šedivý, Adamec – Ent, Křepelka – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Šťastný, Kundrát, Pokorný – Spěváček, Sviták

Branky: Eremiáš (asist. Adamec), Nevšímal, Pokorný (asist. Šťastný), Šedivý (asist. Eremiáš), Eremiáš (asist. Šedivý), Šťastný (asist. Eremiáš), Šťastný (asist. Kundrát)

Po celé utkání jsme byli lepším týmem  a soupeři nedali šanci ke zdramatizování zápasu. Bohužel jsme v průběhu utkání neproměnili několik vyložených šancí, které nám soupeř nabídl. Utkání nabídlo i několik pěkných akcí a je vidět, že si zvykáme na hru na velkém  hřišti, ale je před námi ještě hodně práce týkající se pohybu hráčů na velkém hřišti atd .. (JD)

—————————————————————

13.1.2012 – mistrovsky – velký hokej – Sušice

HC Sušice/Vimperk – HC Tábor  4:8  (2:3, 1:3, 0:3)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec – Ent, Křepelka – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Kundrát, Šťastný, Sviták – Půlpytel, Spěváček

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal 2, Staněk 1, Ent 1

Ze začátku utkání nás dostal soupeř pod tlak, ale od druhé třetiny jsme byli lepším mužstvem. Zvládli jsem dobře obrannou činnost a soupeře jsme moc nepouštěli do zakončení. S výsledkem na konci zápasu můžeme být spokojeni, ale ještě nás čeká hodně práce, jak v útočné tak i obranné činnosti. (JD)

6.1.2012 – mistrovsky – velký hokej – Tábor

HC Tábor  – IHC Písek  13:0  (4:0, 3:0, 6:0)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Adamec – Ent, Křepelka – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Kundrát, Sviták, Šťastný – Půlpytel, Koreš/Korešová – Pokorný

Branky: Eremiáš 4, Nevšímal 2, Staněk 2, Kundrát 3, Adamec 1, Šedivý 1

V prvním soutěžním zápase na velký hokej jsme narazili na tým z Písku. Soupeř bohužel přivezl  mladší hráče a tak se zápas odehrával v tréninkovém tempu. Mladší tým z Písku se téměř nedostával z vlastní třetiny a celý zápas v podstatě jen bránil. Kluci byli lepší ve všech činnostech a hráli to co potřebovali. Bohužel nás soupeř nijak neprověřil. Předvedený výkon a nasazení nebude v dalších zápasem zcela jistě stačit. (ME)