Ze schůzky rodičů …

Příští týden se jede do Vimperka – pojede se auty. 3.12 jedeme do Sušice. Bude autobus. Cena 250.- Kč na osobu, hráči zdarma.

Příští rok se budou příspěvky platit na účet HC. HC bude platit trenéry a dopravu. Je třeba zaplatit členství v klubu pro hráče – 200Kč-.

Ohledně týmových bund k dohodě nedošlo. Nejlepší řešení by asi bylo, kdyby týmové oblečení zajistilo vedení HC  centrálně a jednotlivci by si mohli zakoupit oblečení podle daného katalogu, jak kdo potřebuje. Byl by vyřešený problém s přechody hráčů mezi ročníky.

Bude vánoční turnaj v Milevsku 27.12. Jiný turnaj se nepodařilo zajistit. Na konci sezony bude turnaj ročníku 2003 v Benešově. Bude se shánět akce pro ročníky 2002 a zkusí se zorganizovat turnaj v Táboře.

Budou k dispozici nové sety výstrojí.  Pokud budete kupovat helmy nebo kalhoty, respektujete barvy klubu tj. NAVY. Zápasové stulpny používat jen na zápasy. Trenér apeluje na docházku na tréninky, domácí trénink s hokejkou, kázeň a maximální výkony na trénincích. Od ledna se hraje na velké hřiště.  5.12. budou „Čerti“. Bude vánoční zápas rodiče – děti.

Pokud by měl někdo něco na doplnění, rád to dopíšu.                 M.E.

Share

Comments are closed.