Z trenérské schůzky

Info z trenérské schůzky (23.9.) v bodech:

– po HC Tábor bude fungovat sekce krasobruslení

– zkontrolujte zaplacení ročního příspěvku HC – dlužníci nebudou moci hrát !!!

– budou se kontrolovat výpůjční výstrojové karty

broušení bruslí vždy každý čtvrtek, brusle nechat na podlaze v šatně. Vedení apeluje na broušení jen v případě potřeby (tupé brusle). Většinou stačí 1x za 2-3 týdny. Pokud je třeba pak kdykoliv. Pořiďte klukům chrániče na brusle, které prodlouží interval broušení. Důvodem je cena vynakládaná ročně za broušení klubem.

Bosu každé pondělí 15,00 – 15,45. Pronájem platí klub. Trenérku každá třída z kasy.

Powerskating – každá středa od 7,15 -7,45 – v teplákách, helma, rukavice hokejka. Zdarma, platí HC, pro všechny členy HC

– nově – dobrovolný trénink technika hole, střelba. Na umělce, pak na ZS. Pro 5 +6 třídu každý čtvrtek od 16,00 hod. na půl hodiny. Povede trenér Prštecký. Pokusím se vyjednat dřívější termín s ohledem na konec vyučování.

– bude společné foto a ev. kartičky. Termín bude oznámen

– je nabídka zimního soustředění. Šumava na týden, chata Jiskry. Počátkem ledna. Cena i lyžováním cca do 3500Kč. Pro 5-7 třídu bude organizovat V. Černošek. Nabídku rozešlu. Pak se bude možno přihlásit. Kdo by měl zájem , dejte mi vědět na e-mail nebo do knihy návštěv. Mohou jet i rodiče.

– bude fungovat rozcvičovna u šatny Feksu

– bylo by možné zorganizovat hokejový zájezd do Švédska pro ročník 2003. Cena na hráče 6-7 tis. Potřebuju vědět, jestli má cenu shánět informace. Dejte vědět, co si o tom myslíte.

– na zápasy nad 50 km se bude jezdit autobusem. V našem případě pro 5 a 7  třídu jde o cestu do Strakonic a Č. Krumlova. Bylo by dobře v rámci team buildingu, aby kluci na zápas jeli společně autobusem. Po zápase ev. odjedou s rodiči autem. Autobus je přednostně pro hráče, realizační tým a pak pro rodiče podle míst.

– při HC bylo zřízeno Servisní středisko HC Tábor. Logo HC je chráněno ochrannou známkou. Je k dispozici katalog, kde je možnou objednat hokejové vybavení (bude v šatně). Zodpovědná osoba je Martin Šedivý (brousí brusle). Zboží je možno objednávat na prodejně střediska („skleník u vrátnice“) nebo v e-shopu  www.hokejove-potreby.cz

– máme přihlášený vánoční turnaj CHRISTMAS BUNNIES CUP 2013/2014 (20.-22.12.) Světlá nad Sázavou. Podrobnosti budou sděleny. Pokusíme se zorganizovat vánoční turnaj v Táboře.

 

 

Share

Comments are closed.