HC Beroun – HC Tábor 17:3  (4:1, 5:0,8:2)

Sestava:   Machálek, Rubák  – Šedivý, Krch – Křepelka, Adamec – Kofroň, Pokorný – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Ent, Šťastný, Kundrát – Půlpytel, Brouček, Sviták

Branky:   Nevšímal 2+0, Eremiáš 1+2, Staněk 0+3

vyloučení 6:14    přesilovky 5:0    oslabení 1:0

V prvním kole nástavbové  finálové části soutěže ml. žáků B jsme narazili na vítěze plzeňské skupiny, tým Berouna. Soupeř hrál na dvě pětky a v soupisce měl 9 hráčů ročníku 2002. Už v 2 minutě jsme prohrávali 1:0. Na první branku soupeře jsme brzy odpověděli. První třetinu jsme hráli celkem vyrovnaně, i když jsme prohrávali 1:4. Druhou třetiny nezvládli rozhodčí. Hrálo se hodně nečistě do těla a hokej se proměnil v hitparádu faulů a vyloučení (bohužel jen na naší straně, fauly domácích rozhodčí s klidem přehlíželi). Stáhli jsme hru na dvě pětice ve snaze se zápasem něco udělat. Naše úsilí zhatilo 8 vyloučení a jeden desetiminutový trest, což soupeř potrestal 5 brankami.  Naplno je projevila větší fyzická a hokejová vyspělost soupeře. Ve třetí třetině jsme jen korigovali vysokou porážku po dvou pěkných akcích. Nutno sportovně přiznat, že jsme na soupeře neměli, ale inkasovaných 17 branek je přeci jen moc. Dobře zachytal Mates Machálek.    (ME)