Vítěztví v Praze – 27.3.2011

Na turnaji v Praze na Kobře ( Husky Cup ) kluci obsadili 1. místo.  Prosím všechny o zaslání fotek z jakýchkoli akcí.  Děkuji ME. Dále rozklikni

27.3.2011    HUSKY CUP  –   Praha,  stadion Kobra – ročníky 2003

27.3.2001 jsme se zúčastnili turnaje ročníků 2003 v Praze.  Hrálo se systémem 4 na 4 na 3 x 10 minut hrubého času – minihokej.  Sestava : Veřtát – Šedivý, Ent, Eremiáš, Zenkl – Adamec, Staněk, Křepelka, Nevšímal. Na turnaji jsme vybojovali zlaté medajle.                              oslava

Výsledky:

Tábor – Kolín  4:2   (1:2, 1:0, 2:0)

Branky:  Zenkl 2, Eremiáš, Šedivý

Po rozpačité první třetině, která nedopadla v náš prospěch, začali hráči bojovat a v dalších třetinách soupeře nepustili do střelecké šance a strhli vítězství na svoji stranu.

Tábor – Slavia Praha   6:4   (1:1, 2:2, 3:1)

Branky:  Zenkl, Ent, Šedivý 2, Nevšímal, Křepelka

Dobré, ze začátku vyrovnané, utkání ve třetí třetině rozhodli hráči ve svůj prospěch bojovností a chutí po vítězství.

Tábor – Vlašim  11:1   (3:0, 4:1, 4:0)

Branky:   Zenkl 4, Eremiáš 3, Šedivý 2, Nevšímal 2

Jednoduché utkání proti slabšínu soupeři. Kluci si vyzkoušeli a předvedli několik pohledných hokejových akcí.

Tábor – Kobra Praha  3:3  (0:1, 3:1, 0:1)

Branky: Eremiáš, Šedivý, Křepelka

Rozhodující utkání o zlato se pro nás nezačalo dobře. V první třetině jsme měli několik slibných střeleckých příležitostí, které jsme nevyužili. Potrestal nás rozhodčí za faul, čehož soupeř využil ve svůj prospěch. Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním strhnout vitěztví na svoji stranu. Opět nás zchladil rozhodčí dalším trestem, který soupeř opět využil. Stav 0:2 jsme začali stahovat ve 4. minutě druhé třetiny.Do konce druhé třetiny jsme otočili výsledek na 3:2. V třetí třetině jsme bojovali, bránili, ale v 8. minutě nás rozhodčí opět potrestal za podražení. Soupeř vyrovnal. Do konce zbývalo jeden a půl minuty. Soupeř nedal ze hry ani jeden gol. Hráči výsledek ubránili a remíza nám přinesla první místo v turnaji. Zlatou medaily si chlapci zasloužili za celý odmakaný turnaj, ale i za celou sezonu.
Děkuji VŠEM hráčům a rodičům za uplynulou sezonu.  (PZ)