V ČB za dva body …

1.12.2013 – mistrovsky – Č.Budějovice

HC Motor Č. Budějovice  –  HC Tábor   4:7  (1:3, 1:3, 2:1)

Sestava:  Vácha, Machálek – Šedivý, Krch – Křepelka, Adamec – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Ent, Šťastný, Kundrát – Kofroň, Brouček, Sviták

Branky:   Eremiáš 3+1, Nevšímal 0+3, Šedivý 1+0,  Kundrát 1+0, Brouček 2+0, Staněk 0+2, Šťastný 0+1, Ent 0+1,Kofroň 0+1

vyloučení 3:3

Do ČB jsme vyrazili odčinit porážku z domácího zápasu. Vstup do utkání se nám vydařil. Po odehraných 10 sekundách jsme vedli 1:0. Soupeř snížil v 11. minutě. Za dvě minuty jsme opět vedli a do konce první třetiny jsme přidali ještě gól. Nástup do druhé třetiny jsme měli opět výborný. Po akcích z 21. a 22. minuty jsme vedli o 4 branky. Do šaten se šlo za stavu 6:2 pro Tábor. Jestli se na naší hru v prvních dvou třetinách dalo koukat, pak to neplatilo o třetině třetí. Pod dojmem vedení v zápase jsme přestali bruslit, bojovat a vytvářeli jsme spíše zmatky než pohledné akce. Vlastně jsme předvedli jen jednu kombinaci,  po které padla pěkná branka. Zápas jsme dobojovali do vítězného konce a díky lepšímu skóre jsme v průběžné tabulce soutěže poskočili na 2. místo před tým z ČB. Pochvalu si zaslouží oba gólmani. (ME)