Turnaj v Kolíně 19-20.3.2011

Info o turnaji najdete v rubrice výsledky. Kdo máte fotky, podělte se prosím o ně, zveřejním je na stránkách . Díky ME.  Dále rozklikni

19.3. – 20.3. 2011    Turnaj – Kolín – ročníky 2002 -2003

Ve dnech 19 – 20.3.  jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje v minihokeji v Kolíně ročníků 2002 – 2003. Hrálo se systémem 4 na 4, každý s každým na 3×12 minut hrubého času. Celkem se zúčastnilo 9 týmů. Zpestřením byly 2 zápasy v halové kopané.  Sestava HC Tábor:  Veřtát – Zenkl, Truhlář, Ent, Staněk – Eremiáš, Růžička, Šedivý,  Šimák – Adamec, Sabiniok, Nevšímal, Křepelka.

Výsledky:

Tábor – Šumperk ( celkově 5. místo )   1 : 5  (1:1, 0:2, 0:2)

Branka :  Staněk

První zápas turnaje. Kluci hráli zakřiknutě a bez bojovnosti. Určitě jsme měli na lepší výsledek.

Tábor – K. Vary ( celkově 9. místo )  8:4  (2:0, 2:2, 4:1)

Branky:  Staněk, Truhlář, Růžička 4, Eremiáš, Šedivý

Celkem jednoznačné utkání z naší strany.

Tábor – Kolín ( celkově 3. místo )  5:4   (1:1, 1:2, 3:0)

Branky:  Staněk, Truhlář, Eremiáš 2, Adamec

Dramatické utkání. Otáčeli jsme ze stavu 2:3 a v koncovce jsme vítěztví uhájili. Oporou byl brankář.

Tábor – Mladá Boleslav (celkově 8. místo )  7:1   (1:0, 3:0, 3:1)

Branky:  Staněk, Zenkl 2, Truhlář, Eremiáš, Šedivý, Křepelka

Po rozpačitém začátku jsme soupeře jasně přehráli. Bylo vidět několik pohledných hokejových akcí.

Tábor – Letňany ( celkově 1. místo)  0: 6

Pátý zápas soboty. Na klukách byla znát únava, hráli bez zápalu a bojovnosti.

Tábor – Uničov ( celkově 2. místo )  0:9

Po první bezbrankové třetině vypadalo utkání nadějně. Pak se projevila soupeřova herní i bruslařská převaha a zápas jsme jednoznačně prohráli. Nutno říci, že kromě soupeře byl proti nám i rozhodčí, který daroval soupeři několik nájezdů za sporné „fauly“.

Tábor – Č. Lípa  ( celkově 7. místo )  5:2   (0:0, 0:3, 2:2)

Branky:  Staněk, Zenkl 3, Eremiáš

Vydřené povinné vítěztví. Soupeř, který se zprvu jevil jako o hodně slabší , nás vydatně potrápil.

Tábor – Jihlava ( celkově 4. místo ) 0:2

Poslední zápas byl o celkové umístění. Dostali jsme dva zbytečné góly a neproměnili jsme řadu šancí. Na již nekvalitním ledě jsme soupeře, který byl k poražení, v závěrečném náporu nedokázali přetlačit.

Kluci na konec obsadili 6. místo, když na 4-6 místě měly týmy shodně po 12 bodech a o konečném pořadí rozhodlovaly vzájemné zápasy. Turnaj byl organizačně povedený a kluci si turnaj užili. Poděkování všem hráčům za odehraný turnaj. Hráči ukázali, že dokážou hrát hokej. Poděkování patří i brankáři za jeho výkony, ktré pohohli k dosaženému výsledku.    (PZ)