Tábor – ČB 7:9

6.10.2013 – mistrovsky – Tábor

HC Tábor – HC České Budějovice   7:9  (2:1, 3:5 , 2:3)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Krch – Ent, Křepelka – Pokorný, Kofroň – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Adamec, Šťastný, Kundrát – Půlpytel, Brouček, Sviták – Korešová

Branky:  Eremiáš 1+2, Nevšímal 2+2, Brouček 1+1 , Korešová 1+0, Kundrát 1+0, Adamec 1+0, Staněk 0+1, Šedivý 0+1

Do zápasu s ročníkovým soupeřem jsme nevstoupili dobře. Už za 65 sekundě jsme prohrávali po chybě celé pětice 0:1. Do konce třetiny se nám podařilo stav obrátit a třetinu jsme vyhráli 2:1. Nutno říci, že se nám v zápase téměř nic nedařilo. Hra byla neurovnaná, puky odskakovali, nebruslili jsme a prohrávali osobní souboje. Ve druhé třetině se obraz hry z naší strany nezměnil. Navíc jsme málo stříleli. Soupeřův brankář měl ve druhé třetině jen 6 zákroků. I přes hrubé chyby obou brankařů jsme ještě se soupeřem drželi krok a do šaten jsme odcházeli za stavu 5:6. Ve třetí třetině pokračoval náš nevýrazný výkon. Soupeř cítil šanci vyhrát a nedovolil nám stav srovnat. Na závěr jsme ještě inkasovali v powerplay. Zápas se nám vůbec nevyvedl. Na příští víkend se musíme lépe připravit na ČK a zrovna tak na odvetu v ČB. (ME)

Komentář trenéra (M.Čech):  Vyrovnané zápasy (jak s ČK, tak s ČB) mají pro kluky z pohledu výkonnostního růstu smysl, obě utkaní byly zajímavé. Je poznat, že červená lajna měla  v nohou sobotní zapas za 6.třídu. Včera  Motor hrál velmi dobře a naši gólmani neměli svůj den. Za sobotní výkon v Č.B. za 6. třídu zaslouží kluci pochvalu. (MČ)