Šťastný terfil výhru Tábora. Třebíč ale ve finále RLJ ztrácí jen gól

Regionální liga juniorů o tomto víkendu vrcholí! Její vítěz získá vstupenku do baráže o Ligu juniorů, ze semifinále minulý týden postoupily do finálové série Tábor s Třebíčí. Informace o play off přinášíme v průběžně aktualizovaném článku.

Pátek 25. března – Kohouti si do odvety ponesou těsný náskok

Že i finálová série může úplně klidně dojít až do prodloužení, ukázali aktéři hned na první pokus. Domácí Tábor tahal v úvodní polovině duelu za delší konec: Vedl už v 16. sekundě a za stavu 3:1 vyhnal z třebíčské branky fantoma letošní sezony Lukáše Vejmelku, jehož nahradil Jan Martin.

Horácká Slavia se pak zvedla. Zdenko Hudeček svou druhou trefou snížil a když Tábor znovu odskočil na rozdíl dvou branek, v rozmezí minuty a půl skórovali Adam Spurný i David Michalčuk. Vyrovnaný stav by hosty pochopitelně uspokojil.

Do konce však nevydržel. Kohouti přece jenom urvali vítězství na svou stranu, když se 15 sekund před koncem ujal pokus Davida Šťastného. Nezpůsobilo to ale takovou radost, jako by tomu bylo v klasickém systému – takhle získali Jihočeši jen jednobrankovou výhodu. Teď bude na Třebíči, co v neděli na svém ledě předvede.

Share

Comments are closed.