Slavoj Český Krumlov I – HC Tábor

12.10.2013 – mistrovsky – Č. Krumlov

HC Č. Krumlov I – HC Tábor 12:4   (5:0, 5:2 , 2:2)

Sestava: Machálek, Rubák – Šedivý, Krch – Ent, Křepelka – Pokorný, Kofroň – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Adamec, Šťastný, Kundrát – Půlpytel, Brouček, Sviták

Branky: 28. Nevšímal (Eremiáš, Staněk), 38. Eremiáš (Staněk), 47. Eremiáš (Nevšímal, Staněk), 56. Eremiáš (Krch)

To, že nás čeká těžký soupeř, dosavadní leader tabulky, jsme věděli. Č. Krumlov nastoupil do zápasu s 10 hráči v poli, z toho 7 ročníku 2002. Ve 4. minutě jsme prohrávali 2:0. Do konce třetiny jsme ještě třikrát inkasovali. Krok se soupeřem dokázala držet pouze červená pětka, která si vypracovala několik brankových příležitostí, ale výborný Kuba Korytar v brance domácích kluky vychytal. Nástup do druhé třetiny byl stejně nepovedený. Ve 27. minutě jsme prohrávali 8:0 a v podstatě bylo po zápase. Poprvé jsme se prosadili v 28. minutě po pěkné akci po ose Staněk, Eremiáš a zakončující Honza Nevšímal. Třetí třetina byla vyrovnaná a místy jsme unaveného soupeře přehrávali. Sportovně nutno přiznat, že Krumlov si vítězství zasloužil. Vyrovnanou partii dokázala sehrát červená pětka (minizápas 2:4). Velkou překážkou pro nás byli oba výborně chytající gólmani Krumlova. Pochvalu zaslouží D. Brouček (několikrát se dokázal prosadit ke střele) a za třetí třetinu i Mates Machálek v brance. Zápas se 4. body se povedl Adamovi (3+1). (ME)