SK Černošice – HC Tábor

SK Černošice – HC Tábor 6:4 (2:1, 1:3, 3:0)

Neděle 11.12.2022, 09:15 • Černošice, Zimní stadion • Regionální liga juniorů • 22. kolo

Nejstarší mládežnický výběr klubu odkrojil ze svého sezonního programu další víkendové dvojutkání. V pátečním duelu se Strakonicemi bezstarostně splnil roli favorita a dokráčel k vítězství 8:0. O dva dny později se ale kohouti vypravili na další sondu do sousední skupiny. Zápas s Černošicemi jim přece jen nabídl jiný rozměr regionální ligy, než jaký prozatím poznávali ve většině dosavadních utkání, a výsledkem toho byla zbytečná porážka 4:6.

Branky a nahrávky:8. Hradil (Kozák), 14. Václavek (Voska, Krásný), 22. Voska (Václavek, Krudenc), 44. Halbych (Hradil), 44. Václavek, 60. Hradil (Bláha) – 16. Šťastný, 21. Šťastný (Vaněk), 24. Špánek (Sochůrek), 31. Suchan (Šimák)

SK Černošice:F. Průcha (O. Pašek) — M. Havlík, D. Svoboda, J. Halbych, L. Malík, M. Krudenc, A. Drábek, A. Němec — A. Pavlovský, A. Krásný, Š. Protiva, O. Veselý, J. Kozák, M. Bláha, J. Václavek, T. Voska, D. Hradil

Hockey Club Tábor:O. Koryťák (J. Ostrý) — D. Anděl, M. Janda, J. Ondřej, L. Lutovský, T. Adamec — B. Sochůrek, M. Šimák, J. Suchan, A. Špánek, D. Kupka, D. Šťastný, K. Vaněk, M. Říha, J. Bejšák, M. Kundrát

Rozhodčí:Pavel Doubek — Filip Levý, Tomáš Borkovec

Diváci:32

ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „Zápas se Strakonicemi byl stejný jako řada těch předchozích. My jsme se v něm nedokázali donutit k lepšímu pohybu, přesto jsme věděli, že ho zvládneme. Bohužel hru z pátku jsme si přenesli do nedělního utkání
v Černošicích. Pravdou je, že soupeř byl někde jinde než Strakonice. My jsme se v první třetině nebyli schopní přeorientovat na jeho hru. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, otočili jsme skóre ve svůj prospěch, bohužel osobní nedisciplinovaností, kdy jsme měli hodně vyloučených, a spoustou naprosto zbytečných chyb jsme se o vítězství připravili. Bylo to
pro nás ale poučné utkání; ukázalo nám, že musíme k zápasům přistupovat s maximální koncentrací bez ohledu na kvalitu soupeře.“