Novinky CCM a Reebok pro příští sezónu 3.díl

V předchozích dvou článcích jsme si detailně popsali změny v rámci hráčské výstroje CCM/Reebok pro nadcházející sezónu. V tomto posledním, který tomuto tématu budeme věnovat se detailně podíváme na změny u brankářské výstroje. Tam došlo prakticky ke dvou změnám. Přichází nová modelová řada betonů CCM a přichází také nové vesty CCM. A vlastně ještě jedna změna, tou budou brankářské hokejky. Nové hokejky CCM budou v sériové výrobě ve více neutrálním barevném provedení oproti současným červeným hokejkám CCM C400 a C500. Tak pojďme na to..

Nová řada betonů a rukavic CCM

Začneme tím, co zůstává a to je brankářská řada Reebok XLT. Tam je vše beze změn. Nově ale přichází na scénu řada betonů, lapaček a vyrážeček s označením CCM E Flex II. Nejvyšší řada ponese označení CCM E Flex II, střední řada pak bude mít přívlastek 860 a v juniorském a dětské provedení CCM 760 E Flex II. Samotné materiály i složení betonů je hodně stejné, jako dosud u řady E Flex, největší změna je u designu, kdy betony mají nový moderní design, který jim hodně sluší.

 

Další novinkou jsou vesty CCM Premier

Nová bude také řada vest. Ta ponese označení CCM Premier a má v sobě kompletně nový materiál D3O smart foam, který jsme si více popisovali v prvním článku s novinkami CCM/Reebok. V principu jde o to, že došlo k dalšímu snížení hmotnosti vesty a přitom je zachována maximální míra ochrany. Brankářské vesty CCM Premier jsou také zajímavé tím, že si je brankář může individuálně upravit tak, že se vesta v celkovém objemu zvětší cca o 5cm a brankář je tak v bráně větší a zabírá více místa. Vše legálním způsobem, pouze se upraví nastavení vesty a je to.

Končí červené hokejky

Další změna bude u hokejek. Jak jsme nakousli v úvodu tohoto článku, CCM sazí na více neutrální design. Foamová hokejka Extreme Flex II (nahrazuje C500) a CCM 1060 (levnější verze hokejky) bude v přírodním provedení s černými proužky. Design je poměrně blízký současným hokejkám Brians.

Ostatní změny – už spíše kosmetika

Brankářské kalhoty zůstávají současné modely CL v černém provedení s červenými linkami. V nejvyšší verzi bude k dispozici nový model kalhot Premier, které barevně ladí k řadě Tacks a budou s novým D3O materiálem.

Ostatní je bez změn. Chrániče krku, suspenzory, chrániče kolen a další brankářské příslušenství bude stejné, jako jsme byli zvyklí v letošní sezóně.

Share

Comments are closed.