Info ze schůzky trenérů a vedoucích ze dne 16.8. 2017

– připomenuto řádné placení příspěvků (druhé splátky do konce srpna) !!!!! velký propad v dosud nezaplacených příspěvcích za hráče, připomenuty podmínky placení příspěvků , pokud za hráče nebyla uhrazena rozpočítaná částka (při platbě ve splátkách) je nutné uhradit celý příspěvek najednou nejdéle do 30.10. 2017,nebude-li celý příspěvek uhrazen v určeném termínu, nenastoupí hráč v následujících utkáních od 1.11.2017 až do rozhodnutí vedení klubu HC Tábor z.s.
– rozpis soutěže již na HOSYS
– sportovní prohlídky hráčů proběhnou v měsíci září a říjnu 2017 (rozpis bude teprve dojednán)
– zaplacení za zapůjčení výstroje – zařídí ved. mužstva dle aktuálních seznamů
– řešeno parkování v prostoru u ZS. TZMT byla přidána značka zákazu vjezdu (u vchodu do ZS). Za tuto značku smějí pouze vozidla s povolením TZMT a autobusy přivážející soupeře k utkáním. Vedení HC požádalo o předání těchto informací rodičům. Zároveň vedení HC žádá rodiče o spolupráci, aby neparkovali v těchto místech a k parkování využívali parkovací místa před zákazovou značkou a u tenisových kurtů. Do budoucna bude špatné parkování řešeno ze strany provozovatele ZS odtahem nebo blokovou pokutou, protože parkující vozidla často brání průjezdu nebo i vhodnému přistavení vozidel integrovaného záchranného systému.
– za MD zaplacen trenér brankářů (srpen 2017) – 500,-Kč
– řešeno zajištění správné vyplnění dokladů rozhodčími – zodpovídá ved. mužstva
– ze strany vedení HC nabídka pro mládežnická mužstva, že všechna domácí soutěžní utkání budou vyhlašováni nejlepší hráči hrajících týmů, kteří budou odměněni malým upomínkovým darem

Share

Comments are closed.


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat