HC Tábor – SC Kolín

HC Tábor – SC Kolín 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

Neděle, Neděle 30.01.2022, 15:00 • Tábor, Zimní stadion • Regionální liga juniorů • 3. kolo

Branky a nahrávky: 4. Čančura (Janda, Vaněk), 59. Kofroň (Duda, Slabý) – 21. Vaňkovský (Špinka), 26. Kopecký, 30. Svoboda (Kopecký, Kratochvíl)

Rozhodčí: Mitáš – Kothera, Hlaváč.   Vyloučení: 5:9   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 50

HC TÁBOR: Vácha (Koryťák) – Kofroň, Kohout, Janda, Adamec, Keřka, Pohan – Kundrát, Duda, Koreš – Vaněk, Šťastný, Čančura – Slabý, Máca, Suchan, Kotous, Šimák.

SC KOLÍN: Bak (Onderko) — Häusler, Špinka, Šupík, Kratochvíl, J. Kopecký, Hušek — From, Dudek, Svoboda, Novotný, Teplý, D. Kopecký, Vondrášek, Váňa, Lukeš, Barták, Vaňkovský.

Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Potkaly se dva nejlepší týmy svých skupin. Počítali jsme s tím, že Kolín přijede vybaven kvalitními dorazovými hráči. To se potvrdilo, ale výborní byli i někteří mladší hráči. A neskutečně dobře chytal jejich brankář. My jsme první třetinu zvládli bravurně a celkově se hrál na tuto soutěž nadstandardní hokej. Bohužel nám znovu chyběla efektivní koncovka, což je náš dlouhodobý problém. Ve druhé třetině se nám to vymstilo a soupeř nám odskočil, byť tak trochu i se štěstím, protože i náš gólman Štěpán Vácha chytal výborně. V poslední části jsme soupeře snad třináct minut mačkali, ale hosté to dobře zavřeli a my se i přes tu výraznou převahu v podstatě nedostali do opravdu vyložené šance.“