HC Tábor – HC strakonice

HC Tábor – HC strakonice 12:0 (4:0,4:0,4:0)

3. kolo regionální ligy juniorů 24.9.2021

Branky a nahrávky: 2. Šťastný (Čančura), 7. Vaněk (Šťastný, Čančura), 16. Vaněk (Čančura), 20. Duda (Kotous), 22. Čančura (Šťastný, Vaněk), 32. Šťastný (Vaněk, Čančura), 33. Šťastný (Kundrát, Duda), 36. Koreš (Suchan, Kotous) 41. Kundrát (Duda), 41. Janda (Vaněk, Šťastný), 45. Čančura (Koreš), 50. Šťastný (Duda, Čančura).

Rozhodčí: Novotný – Hřídel, Hlaváč.   Vyloučení: 1:2   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 29

HC TÁBOR: Prchlík – Kohout, Keřka, Janda, Adamec, Pohan, Cícha – Růžička, Duda, Kundrát, Vaněk, Šťastný, Čančura, Koreš, Suchan, Kotous.

HC STRAKONICE: Špiler (32. M. Kacbunda) – Koryťák, Časta, Št. Kacbunda, Vaněček st. – Lamač, Slavík, Koška, Kouba, Horejš, Smetana, Vaněček ml., Kašpar, Šimák.

MILOSLAV ČECH, asistent trenéra juniorů HC Tábor:

„Soupeř ze Strakonic přijel jako vždy s omezeným počtem hráčů. Mám s ním zkušenost, že má vždycky v kádru silné a velké kluky, ale nám se od začátku povedlo to, co jsme chtěli, to znamená diktovat tempo hry a být aktivní. I když se nám nepodařilo proměnit některé jasné šance, skončila první třetina výsledkem 4:0 a v nastaveném trendu pokračovaly i ty další. Za zmínku stojí vychytaná nula Prchlíka, i když neměl tolik práce, naprosto dominantní výkon druhé řady Janda, Adamec, Vaněk, Šťastný, Čančura a start mladíka Cíchy, který se zhostil svého úkolu úplně excelentně. Jedinou skvrnou na zápase byl slovní projev strakonického trenéra na lavičce, který rozhodně nepatří na plochy stadionů a k dětem.“         

Share

Comments are closed.