HC Tábor – HC Strakonice

14.1. 2017 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Strakonice  8:2 (3:2, 3:0, 2:0)

Vyloučení: 5:6        Poměr střel(i s góly): 39:21

Sestava: Machálek  –  Kofroň, Křepelka, Adamec, Janda M., Janda J.– Eremiáš, Havlíček, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták,  Hanzal, Zátopek, Krch

Branky: 3´- Zátopek (Křepelka), 14´- Kundrát (Eremiáš, Havlíček), 19´- Ent (Šťastný, Adamec), 24´- Hanzal (Ent, Křepelka), 26´- Kundrát (Havlíček, Eremiáš), 30´- Šťastný (Ent), 55´- Eremiáš (Kofroň), 56´- Křepelka (Šťastný)

 

Po utkání:   AG

————————————————————–
Pozn. PK

Informace k průběhu zápasu – v zápisu o utkání bylo mnou bohužel  chybně uvedeno číslo dresu hráče, který měl v zápisu utkání číslo 25 a na hřišti pak č. 26. Administrativní chybu mohl a měl HR řešit jiným způsobem (např. přepsáním čísla dresu v zápisu). V rozporu s pravidly ledního hokeje byl hráč č. 26 vykázán z utkání jako neoprávněný hráč a jeho gól v čase utkání 03:42 nebyl uznán. HR dotatečně uznal, že situace měla být řešena v duchu pravidel a ne tak jak byla posouzena.

Pro úplnou informaci uvádím znění pravidel ledního hokeje týkající se posouzení zmíněné situace.

PRAVIDLO 23 – NEOPRÁVNĚNÝ HRÁČ ÚČASTNÍCÍ SE UTKÁNÍ

  1. Hráč musí splňovat kritéria IIHF i svého národního členského svazu,aby mohl nastoupit k utkání. Zejména musí splňovat požadavky na věka státní příslušnost a musí být uveden na seznamu hráčů pro turnaj,soutěž či utkání, jakož i v zápisu o utkání.
  2. Určujícím faktorem oprávněnosti hráče je jeho jméno (nikoli číslo dresu) uvedené správně v sestavě týmu. (z Pravidel ledního hokeje 2014-2018)

 

Share

Comments are closed.