13.9. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Slavoj Zbraslav 8 : 6 (2:1, 4:4, 2:1)

Vyloučení: 7:5
Sestava: Machálek, Šatný, – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Brouček, Sviták, Půlpytel, Mrkvička
Branky: 5´- Ent (as. Sviták), 19´- Eremiáš, 21´- Šťastný (as. Eremiáš), 23´- Eremiáš, 25´- Šťastný (as. Eremiáš, Kundrát), 26´- Brouček (as. Ent), 60´- Šťastný, 60 ´- Šťastný (as. Křepelka, Eremiáš)

Po utkání:
Nastoupili jsme do utkání bojovně a byť jsme po gólu v první minutě prohrávali, záhy jsme vyrovnali a ke konci třetiny jsme se ujali vedení. V úvodu druhé třetiny jsme soupeře překvapili a po dalším gólu jsme vedli již 3:1. V dalších pěti minutách se rozpoutala „divoká přestřelka, při které padlo střídavě do naší i soupeřovy sítě celkem 6 gólů. Chyby v obraně na obou stranách a ofenzivní choutky obou týmů vedly k tomu, že druhá třetina skončila nerozhodně poměrem 4:4. Mírný náskok jsme hájili až do 58´minuty, kdy jsme inkasovali gól při power play soupeře. Musím ocenit, že mužstvo se nesložilo a hrálo až do konce. Vůli a touhu po vítězství kluci prokázali tím, že se nevzdali a soupeře překvapili dvěma rychlými góly v samotném závěru utkání. K prvním ligovým bodům přispěly i výborné výkony obou brankářů. AG