HC Tábor – HC Plzeň 3:12 (1:3, 0:4, 2:5)

Sestava: Machálek, Veřtát – Šedivý, Krch – Křepelka, Adamec – Pokorný, Kofroň – Nevšímal, Eremiáš, Staněk – Kundrát, Brouček, Šťastný – Sviták, Půlpytel, Ent

Branky: Nevšímal 1+0, Brouček 2+0 (1x TS), Eremiáš 0+1

vyloučení 3:3

Do zápasu se silnou Plzní jsme nevstoupili dobře. Hned v 2. minutě jsme prohrávali 0:1. Stav se nám podařilo srovnat po pěkné kombinaci. Asi do půlky zápasu se kluci celkem drželi. Měli jsme i několik tutových šancí, které jsme neproměnili. Bohužel počet branek v naší síti postupně narůstal, většinou po nedůsledném obsazování hráčů soupeře před naší brankou. Ve třetí třetině jsme většinou už jen bránili. Kosmeticky upravil skóre D. Brouček na konci zápasu. My jsme inkasovali v posledním 4 minutách zápasu tři branky. Sportovně je nutno přiznat, že na ročníkový tým, kterým letos disponuje Plzeň nemáme. (ME)