HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Tábor

HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Tábor 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

Čtvrtek 10.02.2022, 19:00 • Jindřichův Hradec, Zimní stadion • Regionální liga juniorů • 6. kolo

Branky a nahrávky: 32. Bukovský (Svoboda), 48. Svoboda (Kovaříček), 50. Makovec, 52. Michal – 46. Kundrát (Čančura)

HC Střelci Jindřichův Hradec: M. Kalista (Z. Petrů) — J. Punda, J. Kocar, J. Šťastný, P. Vylít, E. Zamazal — J. Michal, F. Svoboda, J. Bukovský, O. Kolací, J. Makovec, R. Kynčl, P. Štrobl, J. Zátopek, D. Kovaříček, D. Zamazal, J. Mareš

Hockey Club Tábor: Š. Vácha (J. Prchlík) — M. Janda, A. Kofroň, T. Keřka, J. Kohout, T. Adamec — L. Lutovský, D. Šťastný, D. Kotous, M. Šimák, M. Čančura, J. Suchan, J. Duda, V. Slabý, K. Vaněk, Š. Koreš, M. Kundrát

Rozhodčí: Petr Soukup — Hynek Havelka, Adam Hron

Diváci: 56

Táborští junioři si ve čtvrtek připsali už druhou porážku v nadstavbové části regionální ligy. Dojeli si pro ni do Jindřichova Hradce, kde si vylámali zuby na domácích Střelcích. Těsný náskok hráčů od Vajgaru nabytý krátce po příchody druhé poloviny zápasu sice ve 46. minutě smazal Kundrát, pak se ale Střelci trefili do černého hned třikrát v rozmezí čtyř minut a bylo prakticky rozhodnuto. Naproti tomu táborským mladíkům vzal jednoznačně vítr z plachet značný počet nevyužitých šancí ovlivněný i výtečně chytajícím Kalistou. Po nadvládě při vzájemných soubojích v základní části nyní hledí svému protivníkovi na záda: na třetí příčce na něj ztrácejí tři body.