HC Strakonice – HC Tábor

HC Strakonice – HC Tábor 5:7 (3:0, 2:2, 0:5)

Regionální liga juniorů • 24. kolo dohrávka, 12.1.2022

Branky a nahrávky: 3. Cibuzar (Smetana), 6. Sládek (Cibuzar), 20. Kacbunda (Koška, Smetana), 29. Sládek (Cibuzar, Kouba), 30. Cibuzar (Sládek) – 26. Vaněk (Adamec), 40. Šimák (Suchan), 43. Slabý (Kohout), 45. Kundrát (Suchan), 50. Čančura (Janda), 53. Čančura (Adamec, Slabý), 59. Máca.

Rozhodčí: Poskočil – Václav Častoral, Vojtěch Častoral.   Vyloučení: 3:5   Využití: 0:1 Góly v oslabení: 0:0  

HC STRAKONICE: M. Kacbunda — Cibuzar, Koryťák, Kabele — Sládek, Smetana, Š. Kacbunda, Koška, Kouba, Lamač, Slavík.

HC TÁBOR: Vácha — Čančura, Adamec, Kohout, Janda, Pohan, Kofroň — Slabý, Suchan, Šimák, Kundrát, Máca, Vaněk, Koreš, Šťastný, Kotous, Krch.

Netradičně ve středu odcestoval nejstarší mládežnický výběr HC Tábor k utkání 24. kola regionální ligy do Strakonic. S sebou si vezl visačku velkého favorita zápasu, osud ovšem přichystal zápasu úplně jinou zápletku, než si hosté od Jordánu přáli. Početně okleštěný domácí celek je dokázal dokonale zaskočit a ještě ve 45. minutě měl k dobru tři góly (5:2). Poté se ale na strakonickou Křemelku přihnal táborský gólový uragán a pět zničujících úderů ustanovilo konečný výsledek 7:5 pro Tábor. Mezi střelce se v modro-bílém dresu zapsaly i soběslavské posily Vojtěch Slabý a Vladimír Máca.

Share

Comments are closed.