HC Spartak Žebrák – HC Tábor

HC Spartak Žebrák – HC Tábor 3:5 (1:0, 0:1, 2:4)

Branky a nahrávky: 1. Albl (Havrlík, Komínek), 52. Komínek, 60. Komínek (Záruba) – 23. Koreš (Růžička, Vaněk), 44. Přívozník (Knobloch), 47. Přívozník (Štekr, Kundrát), 50. Přívozník (Knobloch, Kundrát), 55. Přívozník (Kundrát, Knobloch).

Rozhodčí: Čajan – Pokorný, Karda.   Vyloučení: 4:3   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0

HC TÁBOR: Prchlík – Šedivý, Kohout, Štekr, Adamec, Keřka – Knobloch, Přívozník, Kundrát, Růžička, Vaněk, Komma, Duda, Krch, Koreš, Melichar.

Štěpán Kadilák, trenér juniorů HC Tábor: „Páteční zápas se Soběslaví nám samozřejmě udělal velkou radost. Vstup do něj se nám sice nepovedl a už po patnácti vteřinách jsme prohrávali. To náš naštěstí nakoplo a od té chvíle už byla naše hra velice dobrá. Pokud jsme soupeři něco dovolili a dostal se do šance, tak mu cestu ke gólu zavřel Kuba Baloun v brance. Měli jsme trošku obavy ze druhé třetiny, protože ty nám zatím v předchozích zápasech moc nesvědčily, ale zvládli jsme ji velmi dobře a vytáhli vedení na 8:1. Zápas už se potom v podstatě jen dohrával. Kluky musím pochválit za dobrý přístup a velice koncentrovaný výkon. Stínem zápasu je zranění našeho obránce Marka Jandy, kterému samozřejmě přejeme brzké uzdravení. Co se týče utkání v Žebráku, tam to byla doslova hrůza a náš výkon byl tomu pátečnímu obrovsky vzdálený. Těšit nás může jen to, že jsme ho zvládli.“   

Share

Comments are closed.