22. 8. 2015 – přípravné utkání – České Budějovice

HC České Budějovice – HC Tábor 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)

Vyloučení: 2:3   Poměr střel: 29:25 – 1x využitá přesilová hra

Sestava: Machálek, Prchlík – Křepelka, Kofroň, Krch, Adamec – Sviták, Eremiáš, Šťastný, Kundrát, Ent, Brouček , Půlpytel, Staněk

Branky: 11´- Brouček (as.Eremiáš),16´- Brouček (as. Adamec), 25´- Kundrát (as.Eremiáš), 33´- Kundrát (as. Brouček), 36´- Křepelka

Po utkání:

Další přípravné utkání hráči absolvovali s kvalitním soupeřem , který byl důrazný v osobních soubojích a který hrál do „těla“. Na soupeřovu hru si hráči postupně zvykali i když se soupeř ujal vedení, tak hráči dokázali dobrým bruslením a bojovností vyrovnat a přidat další branku. Druhou třetinu jsme pokračovali v předváděné hře a a soupeři jsme odskočili o čtyři góly. Bohužel jsme za stavu 5:2 nedokázali proměnit vyložené šance a hra se rozpadla. Soupeř se pak v poslední třetině pokusil o zvrat v utkání dalším vstřeleným gólem a vytvořil tlak na naše mužstvo.Výbornými zákroky nás podržel brankář (oba brankáři chytali po celý zápas pozorně a výrazně přispěli k výhře) a tak i další přípravný zápas mohli hráči slavit vítězství. Myslím, že po fyzicky náročném týdenním soustředění byla tato výhra nad kvalitním soupeřem projevem vůle a bojovnosti hráčů a za ně bych chtěl hráčům poděkovat. AG