HC Klatovy – HC Tábor

HC Klatovy – HC Tábor 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

11. kolo regionální ligy juniorů

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor podnikl v rámci regionální ligy první loupeživou výpravu na západ Čech. Jeho hráči se přesvědčili o tom, že v tomto kraji povede o poznání těžší cesta k bodové kořisti než v dosavadním průběhu sezony, přesto svůj úkol zvládli a přivezl si z Klatov těsné, leč zasloužené vítězství.

Branky a nahrávky: 18. Brtník (Šmíd), 55. Brtník (Moravec, Kuchárik) – 11. Vaněk (Adamec), 36. Kundrát (Šťastný, Duda), 59. Šťastný (Kundrát)

Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — Ondřej Kaiser, Martin Tvrdík

HC Klatovy:

HC Tábor: Prchlík – Janda, Keřka, Adamec, Kohout, Pohan, Krch – Vaněk, Šťastný, Čančura, Šimák, Duda, Kundrát, Suchan, Kotous, Koreš.

Diváci: 44

Miloslav Čech, asistent trenéra HC Tábor: „Celý zápas byl poměrně tvrdý. Dvakrát jsme se dostali do vedení a soupeř dvakrát vyrovnal v přesilovce pěti na tři. Nakonec jsme utkání v závěru zaslouženě rozhodli ve svůj prospěch. Musím říct, že náš druhý i třetí gól byl nádherný, jako z učebnice sovětské sborné. Byl to rozhodně zatím nejtěžší zápas a kluci se přesvědčili o tom, že tady už jim přinese úspěch jen to, když budou makat po celý zápas. Vyzdvihnout musím výkon brankáře Prchlíka, protože chytal opravdu výborně.“   


Share

Comments are closed.