Spartak Soběslav – HC Tábor

Spartak Soběslav – HC Tábor 2:7 (0:5, 2:0, 0:2)

17. kolo regionální ligy juniorů 28.11.2021

Táborští junioři tentokrát pro další potřebnou porci ligových bodů necestovali daleko. Především díky parádně zvládnuté první části hry je v utkání plném emocí a vyloučení vyválčili v hájemství soběslavského souseda. Ve druhé části hry sice na chvíli pootevřeli dveře do své defenzívy a oslabenému Spartaku na chvíli ukázali cestu k možnému obratu, závěrečné dějství už si ale bez potíží pohlídali a stvrdili svou nadvládu dalšími dvěma gólovými údery.

Branky a nahrávky: 22. Škrleta (Novák), 38. Šrubař – 10. Šťastný (Vaněk), 11. Kofroň (Čančura), 12. Koreš (Duda), 15. Šťastný, 18. Suchan (Pohan), 45. Vaněk (Koreš), 49. Kundrát.

Rozhodčí: Lukáš – Mička, Svoboda.   Vyloučení: 7:10   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0  

SPARTAK SOBĚSLAV: Soukup – Klečacký, Vomastek, Musil, Šrubař, J. Novák, O. Novák – Voráček, Slabý, Bláha, Máca, Koutenský, Škrleta.

HC TÁBOR: Prchlík – Pohan, Čančura, Kofroň, Keřka, Kohout, Adamec – Šťastný, Šimák, Vaněk, Krch, Suchan, Duda, Koreš, Kundrát.

Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Na kvalitě našeho výkonu se projevila nízká účast na trénincích v uplynulém týdnu, kdy jsme se vinou neustálých omluvenek scházeli v jedenácti nebo dvanácti a dokonce i s jedním brankářem. To se neslučuje s cílem, který jsme si před sezonou vytýčili. O zápase jsme prakticky rozhodli v první třetině. Pak už kluci vkládali do hry hodně individuálních prvků; nemělo to nic společného s hokejem, kterým se snažíme prezentovat, a utkání sklouzlo do průměru krajské soutěže.“

Share

Comments are closed.