Informace k turnaji v Yverdonu

Informace k turnaji. Předávám čerstvé informace od pana J. Boháče.

Pokusím se to nějak shrnout. Vlastně nejsou žádné změny, jen několik upřesnění. Přijedeme tedy ve čtvrtek 24.3. dopoledne. Je třeba myslet na oběd, vzít si něco sebou. Nebo můžeme něco zařídit ve Švýcarsku, nějaký společný oběd, ale ten bude na naše náklady. Ve čtvrtek po obědě návštěva Olympijského muzea v Lausanne. Jediná věc co musí dořešit je led ve čtvrtek buď na menší přátelák nebo na trénink. Bude ještě domluveno s pořadatelem.

Ve čtvrtek večer jdou kluci do rodin, patrně dříve odpoledne (po tréninku či zápase), protože to je jediný den, kdy mohou trochu více poznat hostitelskou rodinu.

V pátek ráno návštěva jeskyní. Klukům to platí pořadatel (i to muzeum), ale rodiče musí počítat s tím, že si to zaplatí, když budou chtít jít taky.

V pátek po obědě začíná turnaj. Kluci budou hrát poslední večerní zápasy pak půjdou do rodin.

V sobotu turnaj a mezitím prohlídka města s průvodcem + jedno menší překupko (chystá pořadatel). Večer party na zimáku pro všechny.

V neděli zápasy o umístnění, poté slavnostní vyhlášení výsledků, vyhlášení nej. hráčů a tombola a odjezd.

Během pár dnů prý pořadatel zašle rozpis zápasů + pravidla turnaje.

Asi by bylo dobrý, kdyby měli kluci nějakou kačku sebou, aby si mohli na zimáku a nebo při prohlídkách města něco koupit .

Jinak U13 je 6 teamů, U15 potom 5. Za naše mužstvo jsou zatím přihlášeni všichni, vyjma Dominika, který hlásil úmysl se turnaje nezúčastnit dopředu (na turnaj jedou hráči 6.,7., a 8.třídy) . Pojedou 4 trenéři HCT ze zmíněných ročníků, kteří to přesně budou můžeme zatím jen spekulovat, bylo mi sděleno, že se to před odjezdem dozvíme.

Kalkulace je dělána na cestu autobusem s vlekem a na počet sedadel v autobuse. Vyjma dvou šoférů a čtyř trenérů si všichni platí sedadlo. V ceně jsou mimo jiné zahrnuty i náklady na řidiče (stravné a ubytování), 2 ceny do tomboly atd.. Po skončení akce bude vyúčtováno, přebytky či nedoplatky budou realizovány dle domluvy.

Pzn. Pokud budete potřebovat doplnit info. k turnaji, můžete mne v rozumných časech  🙂 kdykoliv telefonicky kontaktovat a nebo mne osobně „přepadnout“ na zimáku 🙂 . To platí i ostatních záležitostech týkajících se provozu týmu. Není v mých možnostech, aby si s vámi jednotlivě dopisoval. Díky za pochopení. PK

Share

Comments are closed.