Info ze schůzky trenérů a vedoucích ze dne 20.9. 2017

– připomenuto řádné placení příspěvků – stále trvá velký propad v dosud nezaplacených příspěvcích za hráče, pokud za hráče nebyla uhrazena rozpočítaná částka (při platbě ve splátkách) je nutné uhradit  celý  příspěvek najednou nejdéle do 30.10. 2017, nebude-li celý příspěvek uhrazen v určeném termínu, nenastoupí hráč v následujících utkáních od 1.11.2017 až do rozhodnutí vedení klubu HC Tábor z.s.

– sportovní prohlídky hráčů  musí proběhnou v měsíci září a říjnu 2017 (z důvodu časově omezeného zapůjčení lék. přístrojů – plnohodnotný provoz ambulance je plánován od 1.1.2018)

–opětovně  řešeno parkování v prostoru u ZS. TZMT byla přidána značka zákazu vjezdu (u vchodu do ZS). Za tuto značku smějí pouze vozidla s povolením TZMT a autobusy přivážející soupeře k utkáním. Vedení HC požádalo o předání těchto informací rodičům. Zároveň vedení HC žádá rodiče o spolupráci, aby neparkovali v těchto místech a k parkování využívali parkovací místa před zákazovou značkou a u tenisových kurzů. Špatné parkování bude postihováno policií  ( i odtahem)

– za MD zaplacen trenér brankářů (září 2017) – 500,-Kč

– vedení HC předalo jednotlivým týmům pro všechna domácí soutěžní utkání drobné malé upomínky pro nejlepší hráče hrajících týmů.

– předána informace o akci v rámci Týdne hokeje.  V neděli 24. září od 9.00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost zdarma si vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Klub HC Tábor ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si navíc každé dítě odnese domů zajímavý hokejový dárek.

Share

Comments are closed.