HC Tábor – Střelci J. Hradec

HC Tábor – Střelci J. Hradec 6:2 (1:0, 3:2, 2:0)

5. kolo regionální ligy juniorů 3.10.2021

Branky a nahrávky: 13. Šťastný (Vaněk, Čančura), 31. Šťastný, 35. Adamec (Janda), 36. Vaněk (Čančura, Šťastný), 50. Kundrát (Koreš), 53. Šťastný (Čančura, Vaněk) – 22. Zátopek (Michal, Vylít), 26. Zátopek (Klípa).

Rozhodčí: Trnka – Kubíček, Hřídel.   Vyloučení: 7:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (Prchlík) – Janda, Adamec, Kohout, Krch, – Koreš, Duda, Kundrát, Vaněk, Šťastný, Čančura,Suchan, Růžička, Kotous

STŘELCI J. HRADEC: Kalista – Punda, Kocar, J. Šťastný, Vylít, Klípa, Šturma – Dohnal, Michal, Svoboda, Mareš, Kolací, Makovec, Kynčl, Štrobl, Zátopek, Kovaříček.

Táborští junioři ověnčili i svůj třetí sezonní zápas v regionální lize tříbodovým ziskem. Soupeř z Jindřichova Hradce – v sestavě s několika Táboráky v čele s dvougólovým Janem Zátopkem – jim rozhodně neodevzdal nic zadarmo a ještě v polovině zápasu vedl díky nadšené hře 2:1. S příchodem druhé poloviny střetnutí ale zavelel ke zteči pozdější autor hattricku David Šťastný, a když pak krátce po sobě skórovali Tadeáš Adamec s Kryštofem Vaňkem a vytáhli skóre na 4:2, bylo zřejmé, že už si domácí favorit vítězství vzít nenechá.

Share

Comments are closed.