Rozpis ledů

Ledy na říjen  2014

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – bude upřeněno

Čt 2.10. 7,00 – 8,00

Pá 3.10.   7,15 – 8,15

Po 6.10.   13,30 – 14,45

Út 9.10.    7,15 – 8,15

Čt 11.10.   7,00 – 8,00

Pá 12.10.  7,15 – 8,15

So 11.10.  10,15 Tá – Písek, sraz v 9,00 na ZS v Tá

Po 13.10.  13,30 – 14,45 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út 14.10.  7,15 – 8,15

Čt 16.10.  7,00 – 8,00

Pá 17.10.  7,15 – 8,15

Ne 19.10   11,45   ČB -Tá    sraz v 10,45 v ČB

Po 20.10.  13,30 – 14,45

Út 21.10.   7,15 – 8,15

Čt 23.10.   7,00 – 8,00

Pá 24.10.   7,15 – 8,15

So 25.10.  14,00   Plzeň –

Po 27.10.  10,45    Tá – Třemošná 

Út 28.10. 7,45 – 8,45

St  29.10.  10,00  Zbraslav – Tá

Čt 30.10.   7,00 – 8,00

Pá  31.10.  7,15 – 8,15

So  1.11.   11,45  Tá – Lužnice

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže Liga mladších žáků „C“ a na HOSYS

———————————————

Ledy na Září 2014

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – bude upřeněno

Po 1.9. 13,30 – 14,45

Út 2.9.   7,15 – 8,15

St. 3.9.  12,00  Tá – Plzeň , sraz na ZS v ….

Čt 4.9.   7,00 – 8,00

Pá 5.9.  7,15 – 8,15

So 6.9. 10,00  Třemošná -Tá , bus odjezd v 6,30

Po 8.9. 13,30 – 14,45

Út 9.9.  7,15 – 8,15

Čt 11.9. 7,00 – 8,00

Pá 12.9. 7,15 – 8,15

So 13.9. 11,45 Tá – Zbraslav, sraz v 10,30 na ZS v Tá

Po 15.9.  13,30 – 14,45  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út 16.9.  7,15 – 8,15

Čt 18.9.    15,30 Lužnice – Tá , sraz na ZS Veselí v 14,30

Pá 19.9.  7,15 – 8,15

Po 22.9. 13,30 – 14,45 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út 23.9.   7,15 – 8,15

Čt 25.9.   7,00 – 8,00

Pá 26.9.  7,15 – 8,15

So 27.9.  9,30  Strakonice –

Po 29.9. 13,30 – 14,45 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út 30.9. 7,15 – 8,15

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže Liga mladších žáků „C“ a na HOSYS

———————————————-

Ledy srpen 2014

St 6.8.   8.00 – 9.15     (společně 5 + 6 třída)
Čt 7.8.   9.30 – 10.45  (5 + 6 třída)
Pá 8.8.   9.30 – 10.45  (5 + 6 třída)

Po 11.8.  9.00 – 10.15 (5 + 6 třída)
Út 12.8.  10,00 HC Tá – HC Č. Bud.  sraz v 8.45
St 13.8.  7.00 – 8.15 (6+8)
Pá 15.8.  8.00 – 9.15 (5 + 6)
So 16.8.  13,00   HC Č. Bud. – HC Tábor  sraz v 12,00 v ČB

Soustředění v Táboře 18.- 22.8. 2014 ledy
Po 18.8.   6.45 – 8.00 (5 + 6)   13.45 – 15.00 (5 + 6)
Út 19.8.  14.15 – 15.30 (6 + 8)
St 20.8.  10,00  HC Tá –  HC Písek sraz v 8.45 v Tá
Čt 21.8.   7.00 – 8.00 (5 + 6)   12.30 – 15.30 (5 + 6)
Pá 22.8.  8.30 – 9.45 (6 + 8)

Po 25.8.  12.00 – 13.15 (6.tř)
Út 26.8.  10.30 – 11.45 (5 + 6)
St 27.8.   14,45  HC Havl. BrodHC Tá – sraz v 13,45 v H.B.

Čt 28.8.  7.30 – 8.45 (5 + 6)
Pá 29.8.  10.30 – 11.45 (6.tř)   HC Písek -Tá  od 15 h sraz v 14,00 v Pí

(ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže Liga mladších žáků „C“

———————————————————————-

Ledy na Březen 2014

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každé úterý  – 15,20 – 16,20

So  1.3.     12,30    ČK – Tá,  bus,objezd od ZS v Tá v 10,00

Po  3.3      13,30 – 14,45

Út  4.3.     13,45 – 14,45

Čt  6.3.      6,30 – 7,40

Pá  7.3.     12,30 – 13,45

So  8.3.   11,45    Tá – Třemošná , sraz na ZS v 11,00

Ne  9.3.   8,30   Tá – Lužnice , sraz na ZS v 7,45

Po  10.3.   13,30 – 14,45   15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  11.3.    13,45 – 14,45

Pá 14.3.   13,45   Třemošná – Tá, bus odjezd od ZS v ……………

Ne 16.3.   11,00   Tá – Příbram , sraz v 10,15 na ZS v Tá

Po  17.3.   13,30 – 14,45

Út  18.3.   13,45 – 14,45

St  19.3.     13,50  Tá – ČK, sraz v 13,10 na ZS v Tá

Pá 21.3.    12,30 – 13,30

Ne  23.3   Turnaj Soběslav

Po 24.3.   Turnaj Soběslav    13,30 – 14,45

Út  25.3.    13,45 – 14,45

Pá 28.3.    12,30 – 13,45

So 29.3.      Turnaj Kadaň 

Ne 30.3.     Turnaj Kadaň  

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže na druhou 1/2 sezóny

————————————-

Ledy na únor 2014

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každé úterý  – 15,20 – 16,20

Út  4.2.     9,15 – 10,30  (5+6+7+8)

Čt   6.2.    8,00 – 9,15    (5+6+7+8)

Pá   7.2.   9,30 – 10,30   (5+6)

So  8.2.   9,30   Příbram –  Tá   , bus, odjezd v 7,00 od ZS Tábor

Po  10.2.   13,30 – 14,45   15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  11.2.    13,45 – 14,45

St  12.2.   15,00 ČB -Tá, sraz na ZS v ČB v 14,15 h.

Čt  13.2.     6,30 – 7,40

Pá 14.2.   12,30 – 13,44

So 15.2.   11,45   Tá – Beroun, sraz v 11,00 na ZS v Tá

Po  17.2.   13,30 – 14,45     15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  18.2.    13,45 – 14,45

St  19.2.     15,00  Lužnice – Tá , sraz v 14,15 na ZS ve Veselí

Čt  20.2.      6,30 – 7,40

Pá 21.2.    12,30 – 13,45

Ne 23.2.   9,00  Tá – Plzeň , sraz na ZS v Tá v 8,15

Po  24.2.   13,30 – 14,45  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  25.2.    13,45 – 14,45

Čt  27.2.      6,30 – 7,40

Pá 28.2.    12,30 – 13,45

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže na druhou 1/2 sezóny

——————————————————–

Ledy na leden leden 2014

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každé úterý  – 15,20 – 16,20

Čt    2.1.    10,30 – 11,30

Pá   3.1.     9,15 – 10,15

So  4.1.   11,15   Beroun –  Tá   , bus, odjezd v 8,15 od ZS Tábor

Po  6.1.   13,30 – 14,45 (5+6+7)  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Čt  9.1.      6,30 – 7,40 (5+6+7)

Pá 10.1.   14,00 – 15,15 (5+6+7)

So 11.11.   11,45   Tá – ČB , sraz v 10,45 na ZS v Tá

Ne  12.1.   13,15   Plzeň – Tá, bus , odjezd v 10,15 hod od ZS

Po  13.1.   13,30 – 14,45

Út  14.1.    13,45 – 14,45

Čt  16.1.      6,30 – 7,40

Pá 17.1.    12,30 – 13,45

So 18.1.    11,45  Tá – ČK  odloženo pro poruchu rolby

Po  20.1.   13,30 – 14,45 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  21.1.    13,45 – 14,45  zrušeno

Čt  23.1.      6,30 – 7,40

Pá 24.1.    12,30 – 13,45

So 25.1.    Třemošná – Tá bude přeloženo na jiný termín

Po  27.1.   13,30 – 14,45

Út  28.1.    13,45 – 14,45

Čt  30.1.      6,30 – 7,40

Pá 31.1.    12,30 – 13,45

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže na druhou 1/2 sezóny

————————————————–

Ledy na prosinec 2013

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každé úterý  – 15,20 – 16,20

Po  2.12.   13,30 – 14,45

Út  3.12.    13,45 – 14,45

Čt   5.12.    6,30 – 7,40

Pá   6.12.   12,30 – 13,45

Ne  8.12.    8,30   Tá – ČK , sraz v 7,45 na ZS v Táboře

Po  9.12.   13,30 – 14,45  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  10.12    13,45 – 14,45

Čt  12.12.      6,30 – 7:40

Pá  13.12.   12,30 – 13,45

So  14.12.     15,00  Lužnice – Tá , sraz v 14,15 na ZS v Soběslavi

Po  16.12.   13,30 – 14,45

Út  17.12.    13:45 – 14,45

Čt  19.12.      6:30 – 7:40

Pá  20.12.    Turnaj Světlá nad Sázavou

So  21.12.     Turnaj Světlá nad Sázavou   

Ne 22.12.      Turnaj Světlá nad Sázavou

Čt 26.12.   12,00 – 13,00

Pá 27.12.       Turnaj Chotěboř

Po 30.12    8,30 – 9,45  – společně  5+6+7+8

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny

———————————————————————–

Ledy na listopad 2013

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každé úterý  – 15,20 – 16,20

Pá  1.11.   12,30 – 13,45      

Ne  3.11.    9,30    Pí – Tásraz v 8,45 na ZS v Písku

Po  4.11.   13,30 – 14,45 ,  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  5.11.    13,45 – 14,45

Čt  7.11.    6,30 – 7,40

Pá  8.11.   12,30 – 13,45

Po  11.11.   13,30 – 14,45

Út  12.11    13,45 – 14,45

Čt  14.11.      6,30 – 7:40

Pá  15.11.   12,30 – 13,45

Ne  17.11.     11,00   Tá – Milevsko , sraz v 10,00

Po  18.11.   13,30 – 14,45 , 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  19.11.    13:45 – 14,45

Čt  21.11.      6:30 – 7:40

Pá  22.11.   12:30 – 13,45

So  23.11.    9,00   ČK II  –  Tá  , bus odjezd ….

Po  25.11.   13,35 – 14,45

Út  26.11.   13,45 – 14,45

Čt 28.11.     6,30 – 7,40

Pá 29.11    12,30 – 13,45  

Ne  1.12.   11,30  ČB – Tá , sraz v ČB 10,30 hod.

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny

—————————————————————–

Ledy na říjen 2013

Power skating – každá středa – 7,15 -7,45 hod

Technika hole, střelba – každý čtvrtek – 16,00 – 16,30 ( zatím )

Út  1.10.    13,45 – 14,45

Čt  3.10.      6,30 – 7:40

Pá  4.10.   12,30 – 13,45      

Ne  6.10.    9,00    Tá – ČB,  sraz v 8,00

Po  7.10.   13,30 – 14,45 ,  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  8.10.    13,45 – 14,45

Čt  10.10.    6,30 – 7,40

Pá  11.10.   12,30 – 13,45

So  12.10.    11,00   ČK –  Tá  , autobus

Po  14.10.   13,30 – 14,45 ,  15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  15.10.    13,45 – 14,45

Čt  17.10.      6,30 – 7:40

Pá  18.10.   12,30 – 13,45

Ne  20.10.     8,30   Tá – Lužnice , sraz v 7,45

Po  21.10.   13,30 – 14,45 , 15,15 – 16,00BOSU (ZS)

Út  22.10.    13:45 – 14,45

Čt  24.10.      6:30 – 7:40

Pá  25.10.   12:30 – 13,45

Ne  27.10.    11,15    Tá – J. Hradec , sraz 10,15

Po  28.10.   13,35 – 14,45

Út  29.10.   13,45 – 14,45

St  30.10.       powerskating 8,15 -8,45

Čt 31.10.     6,30 – 7,40

Pá   1.11.    12,30 – 13,45  

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny

—————————————————————–

Ledy na září 2013

Power skating – každá středa 7,15 -7,45 hod

Po  2.9.   13,30 – 14,45

Út  3.9.    13:45 – 14,45

Čt  5.9.      6:30 – 7:40

Pá  6.9.   12:30 – 13,45      

Ne  8.9.    10,30   Strakonice – Tá (přátelák), sraz v 9,45

Po  9.9.   13,30 – 14,45 , 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  10.9.    13:45 – 14,45

Čt  12.9.      6:30 – 7:40

Pá  13.9.   12:30 – 13,45

NE  15.9.       10,00  JH – Tá  , sraz v JH v 9,00

Po  16.9.   13,30 – 14,45 – suchá  , 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

Út  17.9.    13:45 – 14,45

Čt  19.9.      6:30 – 7:40

Pá  20.9.   12:30 – 13,45

Ne  22.9.     11:00   Tá – Pí

Po  23.9.   13,30 – 14,45 , 15,15 – 16,00BOSU (ZS)

Út  24.9.    13:45 – 14,45

Čt  26.9.      6:30 – 7:40

Pá  27.9.   12:30 – 13,45

So  28.9.   10,00   Milevsko – Tá

Ne  29.9.    9:15    Tá – Č. Krumlov II

Po  30.9.   13,30 – 14,45 , 15,15 – 16,00 BOSU (ZS)

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny

—————————————————————–

Ledy na srpen   2013  (společně 5 a 6 třída)

St   7.8.      8,45 – 10,00

Čt  8.8.    10,15 – 11,30

Pá   9.8.    9,00 – 10,15

Po  12.8.   9,30 – 10,45

Út  13.8.   9,30 – 10,45

St  14.8.    7,00 – 8,00

Čt  15.8.   11,00  Tá – Písek

Pá  16.8.  9,30 – 10,45

Ne 18.8.   Soustředění Milevsko

Po  19.8.   Soustředění Milevsko

Út  20.8.  Soustředění Milevsko 

St  21.8.   7,00 – 8,00

Čt  22.8.  7,30 – 8,45     +     14,00 – 15,00

Pá 23.8.   11,15  Tá – Letňany nebo ČB

Po 26.8.    10,30 – 11,45

Út  27.8.    7,30 – 8,45

St  28.8.    10,30 HC Tábor – HC …..

Čt  29.8.   10,30 – 11,45

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny

————————————————————–

Letní příprava – květen – červen 2013

2.5. -24.6.2013

pondělí – 15,30 – 16,30    BOSU ( Billa ) O. Kundrátová

úterý    –  17,00 – 18,15   umělá plocha u ZS (stickhandling – hokejky, rukavice)

čtvrtek  – 15,00 – 16,15    hřiště u ZS Sborovská (švihladlo, míč apod…)

pátek  –  od 14 hod. – výběh- sady – dobrovolné (běžecká obuv, pití)

—————————————————————————-

Ledy na březen  2013

Pá   1.3.   14,15 – 15,15  – 5 +7. třída

So   2.3.    zápas Strakonice 11,00  – sraz v 10,00 na ZS

Po  4.3.      18,00 – 20,00 zápas s týmem z Francie

St   6.3.      15,00 – 16,00

Čt. 7.3.    16,00 – 17,00    BOSU

Pá   8.3.    13,00 – 14,00  –  5. třída

So   9.3.     8,15 – 9,15    A+B

Út  12.3.      16,00 – 17 ,00  A+B

Čt  14.3.      15,30 – 16,30   A+B

Po  18.3.    18,00 – 19,00

St   20.3.    16,00 – 17,00

Pá  22.3.   Turnaj Valašské Meziříčí

So  23.3.   Turnaj Valašské Meziříčí

Po 25.3.    18,00 – 19,00

Út  26.3.    17,15 – 18,15

Čt  28.3.   15,15 – 16,15  A+B

So 30.3.   Turnaj Mariánské Lázně

Ne 31.3.   Turnaj Mariánské Lázně

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

————————————————————————–

Ledy na únor  2013

Pá   1.2.   8,00 – 9,00  – 5 +6. třída

So   2.2.    9,00 – 10,00

Ne  3.2.     zápas v JH  od 10 hod – sraz na ZS v JH v 9,00 hod

Po  4.2.      18,00 – 19,00

Čt   7.2.      15,15 – 16,15

Pá   8.2.    13,00 – 15,00  –  5. třída

So   9.2.     10,30 – 11,30

Ne 10.2.    10,00  – Zápas Tá – ČK – sraz  na ZS v  9,15 hod

Po  11.2.      18,00 – 19 ,00

St   13.2.      15,30 – 16,45

Čt 14.2.        16,00 – 17,00  BOSU

Pá  15.2.     13,00 – 14,00  – 5. třída

So  16.2.     9,15 – Zápas v ČB – sraz na ZS v ČB v 8,15

Po  18.2.    18,00 – 19,00

St   20.2.    15,30 – 16,30

Čt 21.2.        16,00 – 17,00 BOSU

Pá  22.2.   13,00 – 14,00   – 5. třída

Pá  22.2.   17,00 – 18,00

So 23.2.   10,00 Zápas Tá – Lužnice – sraz na ZS v 9,15

Ne 24.2.  6,45 – 7,45

Po 25.2.   18,00 – 19,00

Čt  28.2. 16,30 – 17,30

Čt. 7.3.    16,00 – 17,00    BOSU

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

–––––––––––––––––––––––-

Ledy na leden  2013

Út   1.1.      15,00 – 16,00   –  5.+6. třída

St    2.1.       9,15 – 10,15      – A+B

Pá   4.1.      13,00 – 15,00  –  5. třída

So   5.1.     9,15 – 10,15

Ne  6.1.     10,00  –  Zápas Tá – Pí  sraz  na ZS v  9,15 hod

Po  7.1.      18,00 – 19 ,00

St    9.1.      15,30 – 16,30

Čt  10.1.     16,00 – 17,00   BOSU

So  12.1.       9,15 – 10,15

Ne  13.1.    Zápas v Sušici   autobus odjezd v

Po  14.1.    18,00 – 19,00

St   16.1.    15,30 – 16,30

Pá  18.1.   13,00 – 14,00   – 5. třída

Ne 20.1.   8,15 – 9,30     + př B

Po  21.1.   18,00 – 19,00

St   23.1.  15,30 – 16,30

Čt  24.1.   16,00 – 17,00    BOSU

Pá  25.1.   13,00 -14,00   – 5. třída

Pá  25.1.   17,00 – 18,00

Ne  27.1.   13,45   – Zápas   Tá -Mi    sraz v 12,45  na ZS

Po  28.1.   18,00 – 19,00

St  30.1.    15,30 – 16,30

Pá  1.2.     13,00 -14,00    –  5.třída

So  2.2.    9,00 – 10,00

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

–––––––––––––––––––––––-

Ledy na prosinec   2012

So   1.12.     9,15 – 10,15

Ne  2.12.     10,45   –    miniturnaj – J.H.  ( Tá, Mi )  sraz na ZS v J.H.  v 9,45 hod

Po  3.12.      18,00 – 19 ,00

Pá  7.12       13,00 – 14,00     – 5. třída

So  8.12.      9,15 – 10,15

Po  10.12.    18,00 – 19,00

Čt   13.12.    16,00 -17,00   BOSU

Pá   14.12.   13,00 – 14,00   – 5. třída

Pá   14.12.  16,55 – 18,00

So  15.12.    10,00    –    miniturnaj Tá (Sušice,Lužnice)   sraz v 9,00 na ZS Tá

Po  17.12.   18,00 – 19,00

Pá  21.12.   13,00 -14,00   – 5. třída

Pá  21.12.   17,00 – 18,15

Ne  23.12.   10,30   –    miniturnaj v  ČB (Tá, Str.)  sraz v 9,30  na ZS ČB

Út  25.12.   11,15 – 12,15   5+6 třída

St  26.16.   8,50 hod      Turnaj Hvězda Praha       sraz v Praze na ZS Hvězda v 8,00 h

Čt 27.12.     17,00 –  18,00

Pá  28.12.   14,30 -15,30

So  29.12.    Turnaj Tábor

Ne  30.12.    Turnaj Tábor

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

–––––––––––––––––––––––-

Ledy na listopad   2012

Čt   1.11.    16,00 – 17, 00 BOSU

Pá   2.11.    13,00 – 14,00  – 5. třída

So   3.11.    9,00 – 10,00

Ne   4.11.   10,00   –    miniturnaj – Vimperk ( Tá,Strak. ) odjezd autobusem od ZS v 7,30 hod

Po  5.11.    18, – 19 ,00

St   7.11.   16,00 – 17 ,00

Pá  9.11    13,00 – 14,00     –  5. třída

Ne  11.11.    9,15 – 10,15

Po   12.11.    18,00 – 19,00

St    14.11.    16,00 – 17,00

Čt   15.11.    16,30 – 17,30

Pá   16.11.  13,00 – 14,00     –  5. třída

So  17.11.    9,00 – 12,45  – miniturnaj Tá (Mi,Pí) sraz v 8,00 na ZS Tá

Po  19.11.   18,00 – 19,00

St  21.11.     15,30 – 16,30

Čt  22.11.    16,00 – 17, 00  BOSU

Pá 23.11.      13,00 -14,00   – 5. třída

Ne 25.11.     8,00 – 9,00

Ne  25.11.    9,00 –    miniturnaj v  Pí (Tá, Luž.)  sraz v 8,00 na ZS Pí

Po 26.11.   18,00 – 19,00

St  28.11.    15,30 – 16,30

Čt  29.11.   16,00 – 17, 00 BOSU

Pá  30.11.   13,00 -14,00   – 5. třída

Pá  30.11.   17,00 – 18,00

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

––––––––––––––––––––––––

Ledy na říjen   2012

Po   1.10.    18,00 – 19,00

 Ne  7.10.     10,45           –    miniturnaj v JH ( Tá,ČB ) sraz v JH 9,45

Po  8.10.    18, – 19 ,00

St   10.10.   16,00 – 17 ,00

Čt   11.10.     16,00 – 17, 00  BOSU

Pá   12.10   13,00 – 14,00     –  5. třída

So   13.10.  9,00 – 12,30  miniturnaj v Tá (Lužnice, Mi) 

Ne  14.10. 8,30 – 9,30

Po   15.10.    18,00 – 19,00

Čt    18.10.    15,15 – 16,15

Pá   19.10.     13, – 14,00     –  5. třída

So  20.10.    9,15 – 10,15

NE  21.10.   11,15 –                miniturnaj v ČB  ( Tá,ČK)

Po  22.10.   zrušeno

Út  23.10.   18,18 -19,30

St  24.10.     15,30 – 16,30

Čt   25.10.     16,00 – 17, 00  BOSU

Pá 26.10.      8,00 -9,00   – prázdniny

Ne 28.10.    11,30 – 12,30

Po 29.10.   18,00 – 19,00

St  31.10.    15,30 – 16,30

čtvrteční termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

––––––––––––––––––––––––

Ledy na září   2012

Ne   2.9.   8,45 – 10,00

Po   3.9.   16,15 – 17,15

St    5.9.   15,30 – 16,30

Pá   7.9.   12,45 – 13,45     –  5. třída

So   8.9.   9,00 – 10,30

Po  10.9.  16,15 – 17 ,15

St   12.9.   15,30 – 16 ,300

Pá   14.9   12,45 – 13,45     –  5. třída

So   15.9. 10,45 – 12,15

Po   17.9.    16,15 – 17,15

St    19.9.    15,30 -16,30

Pá   21.9.     12,45 – 13,45     –  5. třída

Ne  23.9.   11,30 – 12,30

Po  24.9.   16,30 – 17,30

St  26.9.     15,30 – 16,30

Pá  28.9.    14,00 – 15,15     5 +7 třída

Ne 30.9.    7,45 – 8,45

termíny cvičení BOSU budou upřesněny

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

––––––––––––––––––––––––––

Ledy na srpen  2012

Út    14.8.   13,00 – 14,00  společně s 3 . třídou

Pá    17.8.   12,45 – 13,43    společně s 3. třídou

So    18.8.   8,30 – 9,45        společně s 3. třído

17.8.  –  19.8.    soustředění Milevsko

Po   20.8.  13,15 – 14 ,15    společně s 3. třídou

Čt   23.8.   14,00 – 15 ,00   společně s 3. třídou

Pá   24.8.   16,15 –  17,15  společně s 3. třídou

So   25.8.   8,45 – 10,00     jen. př. A

Po   27.8.    15,30 – 16,45  společně s 3. třídou

St    29.8.      17,00 -18,00   jen př. A

Pá   31.8.       17,00 – 18,00

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

–––––––––––––––––––––––––––

Ledy na březen  2012

Pá    2.3.    16,30 – 17, 15

So    3.3.   zápas  – Tábor – JH od 9,45  sraz v 8,45 na ZS

Po   5.3.    8,45 – 9,45  společně s 5. třídou

St    7.3.   10,00 – 11,00 společně s 5. třídou

Pá    9.3.   8,40 – 9,40  společně s 5. třídou

So    10.3.   10,30 – 11,30

Po    12.3.    18,00 – 19 ,00

St     14.3.    15,30 – 16 ,30

Pá    16.3.    16,30 –  17,30

So    17.3.    10,30 – 11,30

Ne   18.3.    Turnaj – Soběslav 2002/2003  od …. , sraz v ….

Po   19.3.    18,00 – 19,00

St    21.3.        15,30 -16,30

Pá   23.3.       16,30 – 17,30

So   24. 3.     Turnaj Mariánské Lázně  2002/2003   od …..   sraz v …….

Ne   25.3.     Turnaj Mariánské Lázně

Po  26.3.      18,00 – 19,00

St    28.3.      15,30 – 16,30

So   31.3.      Turnaj Domažlice 2002/2003   od …….  ,    sraz v ……..

  7.4.        Turnaj Sedlčany   2003

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

–––––––––––––––––––––––––––––

Ledy na únor  2012

St    1.2.    15,30 – 16,30

Pá    3.2.    15,30 – 16, 30

So    4.2.   7,45 -8,45

So    4.2.    Zápas  Milevsko – Tábor – od  9,00

Po   6.2.    18,00 – 19,00

St    8.2.   15,30 – 16,30

Pá    10.2.   16,45 -18,00

So    11.2.   8,00 – 9,00

Ne   12.2.  zápas Tá – Vi – od 9,45,00 hod. , straz v 8,45

Po    13.2.    18,00 – 19 ,00

So    18.2.   zápas Strakonice  – Tá – od 12,45

Po    20.2.   18,00 – 19,00

St    22.2.   15,30 – 16 ,30

Ne   26.2.     zápas Lužnice – Tá  – od 12,15 –  sraz v 11,15

Ne  26.2.     10,30 – 11,30

Po   27.2.    18,00 – 19,00

St    29.2.        15,30 -16,30

Pá   2.3.       16,30 – 17, 15

So    3.3.       Tábor – JH od  9,45   sraz v 8,45

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

––––––––––––––––––––––––––––

Ledy na leden  2012

Po    2.1.    18,00 – 19,00    

St    4.1.    15,30 – 16,30

Pá    6.1.    16,45 – 17, 45

So    7.1.   zápas  ČB – Tá – od 9,00 hod. – sraz v 8,00 v ČB

Po   9.1.    18,00 – 19,00

St    11.1.   15,30 – 16,30

Pá    13.1.   16,30 -17,30

So    14.1.   8,45 – 9,45

Ne   15.1.  zápas Tá – ČK – od 10,00 hod. , straz v 9,00

Po    16.1.    18,00 – 19 ,00

St     18.1.    15,30 – 16,30

Pá    20.1.   16,30 – 17,30

So    21.1.   zápas Sušice – Tá – od 11,30 , autobus – odjezd …

Ne   22.1.   9,30 – 10,20

Po    23.1.   18,00 – 19,00

St    25.1.   15,30 – 16 ,30

Pá   27.1.    16,30 – 17, 30

So   28.1.     11,45 – 12,45

Ne   29.1.     zápas Tá – Pí  – od 9,45 –  sraz v 8,45

Po   30.1.    18,00 – 19,00

St   1.2.        15,30 -16,30

Pá   3.2.       15,30 – 16, 30   + “B”

So    4.2.       7,45 – 8, 45

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

––––––––––––––––––––––––––

Ledy na prosinec  2011

Pá   2.12.    16,30 – 17,15

So   3.12.    zápas Sušice – autobus

Po   5.12.    18,00 – 19,00     – čerti

St     7.12.   16,00 – 17,00

Pá    9.12    16,30 – 17, 15

So    10.12.   zápas Tá – (Vi,Pí) – od 12,30 hod.

Po   12.12.   18,00 – 19,00

St    14.12.   15,30 – 16,30

Pá    16.12.   16,30 -17,30

So    17.12.   10,30 – 11,30

So     17.12turnaj Kobra Praha 2003  cca od  15 hod bude upřesněno

Po    19.12.     18,00 – 19 ,00

St     21.12.      15,30 – 16,30

Pá     23.12.     zápas Soběslav 15,00 – 17,000 hod

Po     26.12.       13,00 – 14,15  ( + př. B )

Út     27.12.       Turnaj 4. tříd – Milevsko – velké hřiště  (9-17.h.)

St      28.12.         15,30 – 16 ,30   ( + př. B )

St       28.12.       Turnaj Veselí  – ročníky 2003

Čt      29.12.       17,00 – 18,00

Pá      30.12.      14,30 – 15,30  ( + př B )

ev. změny budou sděleny, blíže na www.tzmt.cz

rozpis soutěže první 1/2 sezóny  a  druhá 1/2 sezóny

 

Share