Nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Jan Zátopek.

Nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Mayáš Ent.

HC Meteor Třemošná – HC Tábor 7:0 (3:0,3:0,1:0)

Nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Ondřej Sviták.

25.3. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC České Budějovice 12 :4 (2:3, 6:1, 4:0)

Vyloučení: 6:3 Poměr střel: 31:33

Sestava: Šatný, Machálek – Adamec, Křepelka, Janda, Herda – Brouček, Ent, Šťastný, Kundrát, Koreš, Makovec, Zátopek,

Branky: 6´- Křepelka, 13´- Brouček (as.Makovec), 24´- Křepelka (as. Zátopek), 28´- Brouček, 32´- Brouček, 33´- Křepelka (as. Šťastný), 35´- Brouček, 40´- Herda (as. Koreš), 47´- Kundrát (as.Šťastný), 56´- Brouček (as. Makovec), 59´- Adamec (as.Ent, Zátopek), 60´- Brouček

Po utkání:

Byl to pro nás důležitý poslední zápas, kdy vítězství by nás posunulo na konečné třetí místo v soutěži. Zápas jsme odehráli bez pěti hráčů základního kádru a museli jsme si „vypůjčit“ hráče hrající soutěž 5. tříd, kteří se úkolu zhostili na výbornou. Přesto, že se nám nepovedl začátek zápasu, hráči dokázali vývoj zápasu změnit. Kluci nasazením a bojovností utkání otočili a důležitý zápas dovedli k přesvědčivému vítězství. Zejména ve druhé a třetí třetině jsme hráli rychlý hokej s řadou pěkných kombinací i individuálních akcí , včetně obraných a brankářských zákroků. Za projevené nasazení a bojovnost patří hráčům můj dík nejen za tento zápas, ale i za výkony podávané po celou sezónu. AG

————————————————————-

Turnaj mladších žáků o pohár starosty města Choceň

pořádaný pro ročníky 2003, 2004 dne 14.3.2015 v Chocni

( týmy: TJ Lokomotiva Česká Třebová, HC Tábor, HC Šumperk, HC Chrudim, HC Spartak Choceň)
hrací doba 1 x 20 min. hrubého času, 1 x 20 min. čistého času; vyloučení na 1. min.

Sestava: Šatný, Machálek – Křepelka, Adamec, Krch, Kofroň,Janda, Pokorný – Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Šťastný, Půlpytel, Zátopek, Koreš, Makovec

HC Spartak Choceň – HC Tábor 0 : 16 (0:7,0:9)

Branky: 3´- Ent, 3´ – Brouček, 4´- Zátopek, 9´- Kundrát, 10´- Ent (as.Brouček), 17´- Brouček, 18´- Makovec (as. Zátopek), 21´- Šťastný (as. Eremiáš), 22´- Zátopek, 24´- Brouček (Eremiáš), 25´- Křepelka, 27´- Eremiáš, 31- Šťastný (as. Kundrát), 34´- Koreš (as. Makovec), 35´- Kundrát (as. Eremiáš), 39´- Kundrát (as. Eremiáš) – zápas odchytal s nulou g. Machálek

HC Tábor – HC Šumperk 8 : 0 (4:0, 4:0)

Branky: 3´- Koreš (as. Zátopek), 12´ – Eremiáš (as. Šťastný), 13´- Eremiáš (as. Kundrát), 18´- Eremiáš (as. Kundrát), 26´- Šťastný (as.Kundrát), 31´- Křepelka, 33´- Kundrát (as. Šťastný), 36´- Brouček (as. Adamec) – zápas odchytal s nulou g. Šatný

HC Chrudim – HC Tábor 0 : 6 ( 0:3, 0:3)

Branky: 2´- Adamec, 11´- Kundrát (as. Eremiáš), 11´- Brouček, 29´- Ent (as.Brouček), 36´- Šťastný (as. Eremiáš), 39´- Kundrát (as. Janda) – zápas odchytal s nulou Machálek

HC Tábor – TJ Loko Česká Třebová 8 : 0 (5:0,3:0)

Branky: 2´- Brouček (as. Ent), 6´ – Eremiáš (as. Křepelka), 11´- Šťastný (as. Eremiáš), 14´- Kundrát, 18´- Kundrát (as. Eremiáš), 22´- Eremiáš (as. Kundrát), 31´- Janda, 39´- Koreš – zápas odchytal s nulou g. Šatný

Pořadí:
1. HC Tábor
2. HC Šumperk
3. TJ Loko Česká Třebová
4. HC Chrudim
5. HC Spartak Choceň

Vedení turnaje při vyhlašování cen pro jednotlivce odměnilo dva naše hráče. Nejlepším obráncem turnaje vyhlášen – Karel Křepelka a nejlepším střelcem turnaje – Martin Kundrát.

——————————————————-

13.3. 2015 – ligové utkání – Písek

IHC Písek – HC Tábor 0:9 (0:1, 0:5, 0:3)

Vyloučení: 7:3 Poměr střel na branku (včetně gólů): 24 : 39

Sestava: Šatný, Machálek – Křepelka, Adamec, Krch, Kofroň,Janda – Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Šťastný, Půlpytel, Zátopek, Koreš, Makovec

Branky: 5´- Kundrát (as. Eremiáš, Brouček), 21´- Kundrát (as. Eremiáš), 22´- Brouček, 29´(as.Eremiáš) – Křepelka, 34´- Makovec, 35´- Kundrát (as. Křepelka), 43 ´- Zátopek (as. Křepelka), 48´- Křepelka ,56´ – Eremiáš (as. Šťastný)

Po utkání:
JD

—————————————————–

28.2. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Strakonice 5 : 3 (3:1, 1:2, 1:0)

Vyloučení: 6:7 – soupeř 1 x TS Poměr střel: 36:20

Sestava: Šatný, Prchlík – Adamec, Křepelka, Janda, Kofroň, – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel

Branky: 1´- Kundrát (as. Eremiáš), 5´- Eremiáš 14´- Šťastný (as. Ent), 30´- Kundrát (as. Eremiáš, Brouček), 55´- Šťastný (as. Ent)

Po utkání:
AG

—————————————————

20.2. 2015 – ligové utkání – Praha

HC Slavoj Zbraslav– HC Tábor 2 : 5 (0:1, 2:3, 0:1)

Vyloučení: 2:6 Poměr střel (včetně gólů): 32:27

Sestava: Machálek,Šatný – Adamec, Křepelka, Janda, Kofroň, – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Brouček, Půlpytel, Zátopek

Branky: 17´- Brouček (as. Eremiáš, Kundrát), 22´- Kundrát (as.Eremiáš, Janda), 39´- Eremiáš (as. Brouček), 40´- Eremiáš (as. Brouček, Křepelka), 57´- Sviták (as. Šťastný)

Po utkání: Kluci předvedli pěkný týmový výkon, zápas se jim povedl. Chtěl bych všechny hráče bez rozdílu pochválit za bojovnost a nasazení, které po celý zápas předváděli. AG

————————————————–

7.2. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Meteor Třemošná 3 : 8 (2:4, 0:1, 1:3)

Vyloučení: 1:1 Poměr střel na branku (včetně gólů): 12:38

Sestava: Prchlík, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, – Eremiáš, Kundrát, Brouček, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel

Branky: 12´- Eremiáš (as. Brouček), 17´- Eremiáš (as. Kundrát, Prchlík), 46´- Brouček

Po utkání:
AG

——————————————————–

31.1. 2014 – ligové utkání – Plzeň

HC Plzeň 1929 – HC Tábor 9 : 2 (0:1, 6:0, 3:1)

Vyloučení: 2:1 Poměr střel: 65:20

Sestava: Prchlík, Šatný – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň–Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel,

Branky: 11´- Eremiáš (as.Brouček)  45´- Šťastný (as.Půlpytel)

Po utkání:
Do utkání jsme vstoupili bez respektu ze silného soupeře a první třetinu jsme dokonce vyhráli. O tom jak silný je vedoucí tým soutěže jsme se, ale přesvědčili ve druhé třetině, kdy nás soupeř jasně přehrál. V rozmezí 10 minut jsme inkasovali 5 gólů. Ve třetí třetině jsme se vzchopili a soupeři jsme dokázali lépe vzdorovat. Kluci podali obětavý výkon, bohužel to vzhledem ke kvalitě soupeře nestačilo. JD

———————————————————————-

24.1. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – IHC Písek 12 : 1 (4:0, 2:1, 6:0)

Vyloučení: 4:3 Poměr střel na branku (včetně gólů): 45:20

Sestava: Machálek, Šatný, – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, – Eremiáš, Kundrát, Brouček, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Koreš

Branky: 5´- Eremiáš (as. Šťastný), 9´- Brouček, 11´- Ent (as. Krch), 14´- Brouček, 24´- Eremiáš (as. Křepelka), 36´- Koreš (as.Brouček), 41´- Brouček, 45 ´- Křepelka, 47 – Kundrát (as. Eremiáš), 47´- Koreš (as.Brouček), 49´- Kundrát (as.Brouček), 59´- Brouček ( TS)

Pozn. 3 góly v oslabení + 1 x gól z TS

Po utkání:Začátek zápasu nám vyšel výborně, bohužel se projevilo, že pokud vedeme výrazným rozdílem , tak se naše hra začne rozpadat a hráči se snaží prosazovat individuálně. Ve třetí třetině jsme zlepšili organizaci hry a výsledkem bylo 6 gólové navýšení výsledku. AG

————————————————

17.1. 2015 – ligové utkání – České Budějovice

HC České Budějovice – HC Tábor 3 :11 (0:7, 1:3, 2:1)

Vyloučení: 5:4 (+10) Poměr střel: 35:37

Sestava: Machálek,Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Koreš, Makovec, Sviták, Půlpytel,

Branky: 1´- Koreš, 10´- Brouček (as.Křepelka), 12´- Křepelka (as. Prchlík), 14´- Kundrát (as. Eremiáš), 15´- Koreš (as. Makovec), 16´- Kundrát (as. Brouček), 18´- Kundrát (as. Eremiáš), 24´- Eremiáš (as. Kundrát), 33´- Brouček (as.Křepelka), 38´- Kundrát (as. Brouček), 57´- Eremiáš (as. Brouček, Kundrát)

Po utkání: Utkání rozhodla první třetina, ve které jsme hráli výborně, dobře bruslili, napadali v útočné třetině a dobře bránili. Podobný výkon jsme předváděli i ve druhé třetině. Ve třetí třetině soupeř srovnal hru, ale na náš vytvořený náskok to zdaleka nestačilo a tak jsme utkání zaslouženě vyhráli. K vítězství přispěli svými výbornými výkony i oba brankáři. JD

————————————————————

13.1. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – SK Domeček Lužnice 4 : 1 (2:1, 0:0, 2:0)

Vyloučení: 5:3 Poměr střel: 29:39

Sestava: Prchlík, Šatný – Adamec, Křepelka, Krch, Janda – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel

Branky:
9´- Brouček (as.Křepelka), 18´- Brouček (as. Eremiáš), 41´- Šťastný (as.Eremiáš), 52´- Kundrát (Brouček, Eremáš)

Po utkání: Utkání jsme zvládli dobře. Chtěl bych hráče pochválit za snahu a bojovnost, které předváděli po celé utkání. AG

—————————————————-

10.1. 2015 – ligové utkání – Strakonice

HC Strakonice – HC Tábor 2 : 7 (1:3, 0:4, 1:0)

Vyloučení: 3:5 Poměr střel: 28:40

Sestava: Šatný, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, – Brouček,Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták,

Branky: 3´- Brouček (as. Eremiáš), 7´- Šťastný (as.Sviták, Krch), 8´- Kundrát (as. Brouček,Eremiáš), 24´- Kundrát (as. Brouček), 32´- Brouček, 33´- Kundrát (as. Brouček), 35´- Kundrát (as. Brouček)

Po utkání:
Do utkání jsme vstoupili lépe než ve středeční dohrávce. První i druhou třetinu jsme po koncentrovaném výkonu soupeře přehráli. Soupeř hrozil rychlými protiútoky a proto kladně hodnotím, že se hráči nenechali strhnout (vzhledem k pětibrankovému vedení) k otevřené útočné hře. Ve třetí třetině už soupeř hru vyrovnal. Z vytvořených šancí jsme nedokázali skórovat , a tak soupeř,který svou příležitost nepromarnil, poslední třetinu vyhrál. Dobrou souhru týmu podpořili svým výkonem oba brankáři. AG

———————————————————–

7.1. 2015 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC České Budějovice 5 : 6 (3:2, 2:2, 0:2)

Vyloučení: 4:6 Poměr střel: 27:33

Sestava: Prchlík,Machálek – Adamec, Herda, Krch, Kofroň,Janda – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Zátopek

Branky: 8´- Eremiáš, 10´- Eremiáš (as. Šťastný, Sviták), 19´- Ent (as.Šťastný), 22´- Brouček (as. Kundrát), 37´- Zátopek

Memoriál D. Entnera – Hlinsko 28.12. 2014

Sestava: Prchlík, Šatný, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Šedivý – Šťastný, Eremiáš, Brouček, Ent, Sviták, Nevšímal, Pokorný, Kundrát

Hrálo se 2 x 15 min (bez přerušení) + 1 x 15 min čistého času.

HC Tábor – HC Jaroměř 6:1 ( 3:0,2:1,1:0)

Branky: 7´- Eremiáš (as. Kundrát), 9´- Eremiáš (as. Křepelka), 10´- Adamec (as. Sviták), 19´- Kundrát (as. Eremiáš), 25´- Eremiáš, 32´- Eremiáš (as. Kundrát, Adamec)

HC Chotěboř – HC Tábor 1:6 ( 1:1,0:2,0:3)

Branky: 14´- Kundrát, 18´- Šťastný (as. Brouček), 21´- Pokorný (as. Nevšímal), 39´- Ent, 25´- Eremiáš, 41´- Šťastný, 45´- Brouček

HC Tábor – HC Hlinsko 13:1 (3:0,5:0,5:1)

Branky: 5´- Křepelka, 13´- Šedivý (as. Kundrát), 15´- Šťastný (as. Ent, Sviták)), 16´- Eremiáš (as. Nevšímal), 20´- Pokorný (as. Nevšímal), 20´- Nevšímal, 25´- Kundrát (as. Ent), 38´- Kundrát (as.Eremiáš), 32´- Nevšímal, 35´- Ent (as. Křepelka), 36´- Nevšímal (as.Křepelka), 38´- Brouček (as. Kundrát), 43´- Křepelka

Konečné pořadí:

1. HC Tábor
2. HC Chotěboř
3. HC Jaroměř
4. HC Hlinsko

Turnaj Eurovia Cup v Táboře 26.12.2014

Sestava: Prchlík, Šatný, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Kolář – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička , Pokorný

Výsledky:

HC Vimperk – HC Tábor 6 : 3 (2:1, 4:2)
Branky: 11´- Eremiáš (as. Brouček), 33´- Eremiáš (as. Kundrát), 33´- Půlpytel (as.Křepelka)

HC Piráti Chomutov – HC Junior Mělník 9:1 (5:1,4:1)

HC Junior Mělník – HC Tábor 1 : 10 (1:3,0:7)
Branky: 11´- Křepelka, 16´- Kundrát (as. Eremiáš), 17´- Ent (as. Šťastný, Adamec), 23´- Kundrát, 24´-Křepelka (as.Mrkvička), 25´- Eremiáš (as.Adamec), 30´- Eremiáš, 32´- Kundrát (as. Eremiáš, Brouček), 34´- Brouček (as. Eremiáš, Adamec), 37´ – Šťastný

HC Vimperk – HC Piráti Chomutov 9:0 (4:0,5:0)

HC Piráti Chomutov – HC Tábor 5:1 (2:0,3:1)
Branky: 1´- Kundrát (as. Eremiáš, Křepelka), 5´- Křepelka, 33´- Eremiáš, 38´- Eremiáš, 39´- Eremiáš

HC Junior Mělník – HC Vimperk 1:22 (1:7,0:15)

Konečné pořadí týmů:

1.HC Vimperk
2.HC Tábor
3. HC Piráti Chomutov
4.HC Junior Mělník

23.12. 2014 – ligové utkání – Veselí n. Lužnicí

HC Domeček – HC Tábor 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Vyloučení: 16:13 Poměr střel na branku (včetně gólů): 34:30

Sestava: Prchlík, Šatný, – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Janda – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička , Zátopek

Branky: 22´- Brouček (as. Eremiáš)

22.12. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Slavoj Zbraslav 7 : 1 (1:0, 4:0, 2:1)

Vyloučení: 5:3 Poměr střel: 29:23

Sestava: Machálek, Šatný, – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Brouček, Sviták, Půlpytel, Mrkvička

Branky: 9´- Šťastný (as. Ent), 25´- Sviták (as. Ent), 30´- Křepelka (as. Půlpytel), 33´- Šťastný (as. Ent), 38´- Eremiáš (as. Brouček), 50´- Eremiáš (as.Šťastný), 60 ´- Eremiáš

————————————————-

20. 12. 2014 – mistrák – Třemošná

HC Meteor Třemošná– HC Tábor 7:3  (2:1, 1:0, 4:2)

Vyloučení: 5:7

Sestava: Prchlík, Machálek, – Ent, Sviták, Šťastný, Kundrát, Brouček, Zátopek, Krch, Kofroň, Herda, Prošek

Branky: 19´- Ent, 41´- Brouček (as. Zátopek), 44´- Ent (as.Sviták, Šťastný)

—————————————————————-

13.12. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Plzeň 1929 3 : 8  (0:3, 2:2, 1:3)

Vyloučení: 4:5 Poměr střel: 20:51

Sestava: Šatný, Machálek – Adamec, Křepelka, Vršata, Kofroň, – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Zenkl, Mrkvička

Branky: 21´- Brouček (as. Eremiáš),  37´- Kundrát (as.Brouček),  50´- Křepelka

Po utkání:
Do utkání jsme vstoupili bez přílišného respektu k silnému soupeři. Vytvořili jsme si i několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř pak dokázal své šance proměnit. V druhé třetině jsme už dokázali odpovídat na hru soupeře i proměňováním šancí . Stejnou hru jsme předváděli i v poslední třetině, kde náš zatím nejlepší výkon proti Plzni , pokazily dvě zbytečné branky obdržené v samotném závěru utkání . I když jsme prohráli , chtěl bych hráče pochválit za nasazení a bojovnost. AG

—————————————————————

30.11. 2014 – ligové utkání – Písek

IHC Písek – HC Tábor  3:10 (2:3, 1:3, 0:4)

Vyloučení: 4:4    Poměr střel na branku (včetně gólů): 24 : 55

Sestava: Šatný, Prchlík, – Křepelka, Janda, Adamec, Krch–Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Šťastný, Sviták, Půlpytel

Branky: 5´- Eremiáš, 6´-Eremiáš, 12´- Kundrát (as. Eremiáš, Křepelka), 25´- Krch, 26´- Eremiáš (as.Kundrát, Brouček), 34´- Křepelka (as. Eremiáš), 42´- Šťastný(as.Krch), 43 ´- Eremiáš (as. Křepelka), 46´– Kundrát (as. Janda),50´- Křepelka (as. Brouček)

Po utkání:
Začátek utkání byl poznamenán „rychlými“ góly v 5. a 6. minutě. Získané vedení nás bohužel ukolébalo, přestávali jsme bruslit a přenechali iniciativu soupeři, který vyrovnal skóre. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb i nasazení a výsledkem byl třígólový náskok. Ve třetí třetině se hráči snažili individuálně prosadit,a ačkoliv jsme tuto třetinu vyhráli 4:0, hodnotím lépe náš herní projev v prostřední části utkání. AG

—————————————–

17.11. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Strakonice 7 : 3 (3:0, 3:2, 1:1)

Vyloučení: 8:4     Poměr střel na branku (včetně gólů): 28:31

Sestava: Prchlík , Šatný – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Janda – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Brouček, Sviták, Půlpytel, Mrkvička, Koreš

Branky: 2´- Šťastný (as. Ent, Sviták), 14´- Eremiáš (as. Brouček), 18´- Brouček (as. Eremiáš), 24´- Kundrát (as. Eremiáš, Prchlík), 33´- Kundrát (as. Eremiáš), 37´- Brouček, 42´- Ent (as. Křepelka)

Po utkání:
Do zápasu jsme vstoupili dobře, vytvořené šance jsme dokázali využívat a v polovině utkání jsme vedli už 5:0. Bohužel jsme si (díky výraznému vedení) přestávali plnit své úkoly . Soupeř hru vyrovnal a hrozil svými brejky. Na větším počtu vyloučených hráčů se podepsalo hlavně to, že jsme přestávali bruslit a soupeře jsme zastavovali nedovoleným způsobem. To ,že jsme utkání nakonec dovedli do vítězného konce, hodnotím pozitivně. K zápasu bych ještě dodal, že je před námi hodně práce a že záleží na každém hráči a jeho přístupu ke hře. AG

1.11. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – SK Domeček-HC Lužnice 6 : 2 (1:0, 2:2, 3:0)

Vyloučení: 3:6 (včetně trestu za HL)  Poměr střel na branku (včetně gólů): 30:35

Sestava: Prchlík, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, – Šťastný, Eremiáš, Brouček , Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička , Zenkl

Branky: 7´- Eremiáš, 25´- Sviták (as.1. Ent, as.2. Šťastný ), 32´- Zenkl (as. Eremiáš),
44´- Eremiáš (as. Křepelka), 53´- Šťastný ( as. Sviták), 60´- Eremiáš (as. Sviták)

Po utkání: Utkání bylo poměrně vyrovnané, šance byly na obou stranách. Zápas rozhodla dobrá souhra týmu, výborné zákroky brankáře a větší přání našich hráčů zvítězit.  AG

29.10. 2014 – ligové utkání – Praha

HC Slavoj Zbraslav– HC Tábor 5 : 4 (1:1, 3:2, 1:1)

Vyloučení: 2:3 (soupeř nevyužité TS – 2x) Poměr střel (včetně gólů): 31:34

Sestava: Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička

Branky: 15´- Brouček (as. Eremiáš), 22´- Sviták (as.Šťastný), 39´- Kundrát (as. Eremiáš), 46´- Kundrát (as. Eremiáš)

Po utkání: Zápas se odehrál v rychlém tempu, vytvářeli jsme si šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V koncovce nám chyběl důraz při zakončení. AG

———————————————————-

27.10. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – HC Meteor Třemošná 3 : 4 (2:0, 0:1, 1:3)

Vyloučení: 5:4        Poměr střel na branku (včetně gólů): 8:46

Sestava: Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Korešová – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička , Koreš

Branky: 3´- Kundrát (as. Křepelka), 12´- Mrkvička, 59´- Eremiáš (as. Kofroň)

Po utkání:
AG

25.10. 2014 – ligové utkání – Plzeň

HC Plzeň 1929 – HC Tábor 11 : 2 (7:1, 3:1, 1:0)

Vyloučení: 9:9             Poměr střel: 40:19

Sestava: Prchlík, Machálek – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Korešová – Brouček, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Vršata

Branky: 12´- Kundrát (as Křepelka), 37´- Kundrát (as.Brouček),

Po utkání:
V Plzni na nás čekal vedoucí tým soutěže a v první třetině nás dobrým pohybem jasně přehrával, navíc byl na hráčích znát i respekt ze silného a kvalitního soupeře. Ve druhé a ve třetí třetině jsme se postupně osmělili a silové hře soupeře jsme dokázali zlepšeným pohybem a bojovností lépe vzdorovat. AG

19.10. 2014 – ligové utkání – České Budějovice

HC České Budějovice – HC Tábor 2 :6 (1:3, 0:0, 1:3)

Vyloučení: 9:7                Poměr střel: 46:26

Sestava: Šatný,Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička

Branky: 6´- Eremiáš (as. Kundrát), 17´- Brouček (as.Eremiáš), 19´- Šťastný, 49´- Eremiáš (as. Křepelka), 52´- Brouček (as.Kundrát), 54´- Sviták (as. Šťastný)

Po utkání:  Utkání bylo poměrně vyrovnané, brankáři obou týmů předváděli výborné zákroky.Tentokrát, na rozdíl od předchozího zápasu ,jsme v produktivitě měli nad soupeřem navrch. Chtěl bych hráče pochválit za bojovnost , nasazení a za zlepšenou činnost v obranné třetině. AG

—————————————————————————–

11.10. 2014 – ligové utkání – Tábor

HC Tábor – IHC Písek 8 : 4   (3:0, 1:4, 4:0)

Vyloučení: 3:7

Poměr střel na branku (včetně gólů): 56 :15

Sestava: Machálek, Šatný – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Herda – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Zátopek, Ent, Sviták, Půlpytel, Mrkvička

Branky: 1´- Kundrát (as. Křepelka), 8´- Eremiáš (as.Kundrát), 20´- Kundrát (as. Eremiáš), 29´- Krch (as. Šťastný), 56´- Křepelka (as. Eremiáš), 57´- Křepelka, 58´- Eremiáš, 60 ´- Šťastný (as. Eremiáš)

Po utkání:
Nastoupili jsme do utkání koncentrovaně a poměrně rychle jsme získali dvoubrankové vedení, které jsme v závěru třetiny o další gól zvýšili. Ve druhé třetině se soupeř díky dvěma gólům v úvodu třetiny vrátil do zápasu a my jsme přestávali hrát hru, která fungovala. Vytvářeli jsme si šance, které jsme nedokázali zužitkovat a soupeř vyrovnal hru a posléze i skóre. Ve třetí třetině jsme vrátili se k důsledné organizaci hry a soupeře jsme postupně přehrávali. Využili jsme početní převahy nabídnuté soupeřem a v přesilové hře jsme přidali rozdílový gól. A v samotném závěru zápasu jsme pak svou převahu potvrdili tím, že jsme v rychlém sledu soupeři nastříleli ještě 3 góly. AG

27.9. 2014 – ligové utkání – Strakonice

HC Strakonice – HC Tábor 6 : 3 (1:1, 1:1, 4:1)

Vyloučení: 6:4

Sestava: Machálek, Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň, Janda – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Brouček, Sviták, Půlpytel, Zátopek

Branky: 6´- Křepelka, 22´- Ent (as. Brouček), 52´- Brouček (as. Sviták)

První třetinu jsme hráli dobře, byli jsme aktivnější a vytvářeli jsme si šance, bohužel jsme je nedokázali proměnit.Svědčí o tom i poměr střel na branku 13:8. Druhá třetina už byla vyrovnanější. Ve třetí třetině soupeř dokázal potrestat chyby v rozehrávce a navíc přidal i gól při našem oslabení.K výkonu mužstva ve třetí třetině bych ještě dodal, že hokej je kolektivní sport a že se kluci musí naučit hrát pro tým.  AG

—————————————

18.9. 2014 – ligové utkání – Veselí n. Lužnicí

HC Lužnice – HC Tábor 6:5    (0:1, 5:0, 1:4)

Vyloučení: 4:8

Sestava:  Šatný, Prchlík – Adamec, Křepelka, Krch, Kofroň – Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Ent, Brouček, Sviták, Půlpytel, Mrkvička, Koreš

Branky: 12´- Šťastný (as. Kundrát), 42´- Brouček, 51´- Brouček (as.Ent), 59´- Eremiáš (as. Brouček), 59´- Křepelka (as. Eremiáš)

První třetina byla vyrovnaná, obě mužstva hrála dobře. Ve druhé jsme přenechali iniciativu soupeři, který trestal naše chyby. V poslední třetině jsme se zase zvedli, a díky kontaktním gólům jsme se dostali soupeři nadostřel. Bohužel jsme nedokázali v závěru vyrovnat. AG

6.9. 2014 – mistrák – Třemošná

HC Meteor Třemošná– HC Tábor 11:4   (5:1, 3:2, 3:1)

Vyloučení: 8:6

Sestava: Prchlík, Machálek – Adamec, Ent, Křepelka, Sviták, Šťastný, Eremiáš, Mrkvička, Kundrát, Půlpytel, Brouček, Zátopek

Branky: 17´- Kundrát (as. Šťastný), 25´- Šťastný (as. Eremiáš, Kundrát, ), 30´- Eremiáš (as. Křepelka), 38´- Šťastný (as. Zátopek, Kundrát)

Soupeř hrál výborně, oba zápasy se západočeskými celky nám ukázaly, že musíme přidat i v organizaci hry, kdy “živelnost” musí ustoupit důslednému plnění úkolů. A dále platí, že musíme při tréninku přidat v rychlosti , bruslení, nasazení a v rozvoji individuálních dovedností. AG

—————————-

3.9. 2014 – mistrovské utkání – Tábor

HC Tábor – HC Plzeň 2:7  (1:0, 0:6, 1:1)

Vyloučení: 4:3

Sestava:  Šatný, Prchlík – Adamec, Ent, Sviták, Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Kofroň, Půlpytel, Křepelka, Krch, Brouček, Mrkvička, Zátopek, Herda, Janda

Branky: 17´- Zátopek, 45´- Eremiáš (as. Šťastný)

První mistrovské utkání jsme nastoupili proti silnému soupeři. První třetinu jsme sice vyhráli , ale ve druhé třetině nás soupeř díky dobrému pohybu rozebral a nastřílel nám 6 gólů , kdy dva góly jsme obdrželi při hře v oslabení. Třetí třetina byla opět vyrovnanější. V utkání jsme si vytvořili i několik šancí, ale ne všechny jsme dokázali proměnit. Utkání ukázalo,že je před námi ještě hodně práce a že musíme v tréninku přidat na bruslení, rychlosti a v nasazení. AG

29.8. 2014 – přátelák – Písek

IHC Písek – HC Tábor 2:8 (0:1, 1:3, 1:4)

Vyloučení: 9:5

Sestava:  Machálek,  Šatný – Adamec, Ent, Sviták , Šťastný, Eremiáš, Mrkvička, Pokorný, Janda, Kundrát, Kofroň, Půlpytel, Herda, Prošek, Zátopek

Branky:  16´- Ent, 26´- Eremiáš (as. Kundrát), 35´-  Šťastný (as.Eremiáš), 38´- Šťastný (as.Kundrát), 41´- Zátopek (as. Ent), 53´- Herda, 56´- Eremiáš (as. Kofroň), 58´- Eremiáš (as. Prošek)

———————————————-

27.8. 2014 – přátelák – Havlíčkův Brod

HC Havl. Brod – HC Tábor 3:4  (1:1, 1:1, 1:2)

Vyloučení: 3:3

Sestava: Machálek, Prchlík – Adamec, Ent, Krch, Sviták, Šťastný, Eremiáš, Mrkvička, Pokorný, Janda, Kundrát, Kofroň

Branky: 15´- Pokorný (as. Ent), 32´- Šťastný (as. Kundrát), 44´- Kundrát, 48´- Šťastný (as.Eremiáš)

Zhodnocení trenéra: Utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř měl k dispozici tři plné pětky (mix ročníků 2003 / 2004) a byl bruslařsky lepší. My jsme do utkání nastoupili jen s jedenácti hráči, ale bojovností a nasazením jsme nakonec soupeře porazili. Dobře chytající brankáři svým výkonem podepřeli týmovou snahu a stejně jako v předchozích přípravných zápasech pomohli svým výkonem mužstvu k vítězství. Děkuji všem hráčům za bojovnost, snahu a vůli vyhrát. AG

20.8. 2014 – přátelák – Tábor

HC Tábor – IHC Písek 4 : 2 (0:1, 2:0, 2:1)

Vyloučení: 4:5

Sestava:Machálek, Šatný, Prchlík – Adamec, Ent, Korešová, Křepelka, Půlpytel, Sviták, Šťastný, Prošek, Zátopek, Mrkvička, Pokorný, Kofroň, Herda, Koreš

Branky: 30´- Kofroň (as. Šťastný), 39´- Ent (as. Sviták), 41´- Kofroň (as. Šťastný), 42´- Ent

16.8.2014 přátelák – České Budějovice

HC České Budějovice – HC Tábor   1:10  (1:3, 0:0, 0:7)

Vyloučení: 4:6

Sestava: Prchlík, Šatný – Křepelka, Janda – Krch, Herda – Šťastný,Eremiáš,Kundrát – Sviták,Ent,Půlpytel -Adamec, Mrkvička, Kofroň

Branky:  1´- Kundrát (as.Šťastný ), 6´- Kundrát (as.Eremiáš), 16´- Eremiáš (as. Kundrát), 44´-Šťastný (as. Eremiáš), 46´- Kundrát, 49´- Šťastný (as. Eremiáš), 52´-Kundrát (as.Křepelka), 55´-Šťastný (as. Eremiáš), 57´- Kundrát, 58´-Křepelka

———————————————————————–

12.8.2014 -přátelák- Tábor

HC Tábor – HC České Budějovice    4:8  (0:4,2:2,2:2)

Sestava:  Machálek, Rubák – Adamec, Křepelka – Krch, Kofroň – Vylít, Janda -Šťastný, Eremiáš, Kundrát – Sviták , Ent, Půlpytel – Sabiniok, Mrkvička, Makovec

Branky:  21´- Křepelka (as. Eremiáš), 34´- Ent (as.Sviták),  49´- Eremiáš  (as. Šťastný), 55´- Eremiáš (as. Adamec)

Vyloučení: 2:2